Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szemét vagyok, hogy...

Tényleg szemét vagyok, hogy nem hagyom a húgomat pasizni?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves.
2011. nov. 8. 21:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért 14 évesen sztem azért nem annyira korai az, hogy vki ismerkedjen a másik nemmel. Persze az is más tészta, ha eljárkál egy sráccal randizni, fagyizni, moziba, vagy ha kétes diszkókba jár vki éjjel (ezt utóbbit én sem kultiválnám). Ugyan én még nem jártam senkivel 14 évesen, de nem vettem volna jó néven, ha MEGTILTOTTÁK volna, meg a testvérem próbált volna uralkodni fölöttem, mintha az anyám lenne. Persze jó, hogy figyelsz rá, de az sem jó, ha korlátozod mindenben, mert akkor az is elképzelhető, hogy az ellenkező hatást éred el-ha már most látod, hogy szemétnek tart, akkor lehet, hogy annyira összegyűlik benne a feszültség, hogy egyszer robban igazán, lázad, és akkor rosszabb dolog is történhet dacból, mint ami egyébként történt volna.
2011. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%

remelem a fiam is igy nem fogja hagyni a lanyom pasizni :D

egyebkent attol fugg mit ertesz pasizas alatt. pl vele egykoru fiuval randi cimszo alatt egymas kezet fogni siman lehet, de gondolom ennel kicsit komolyabbat szeretne


kesobb meg fogja koszonni, nyugi.

2011. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én se hagyom, de lesz*rja :)
2012. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!