Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lányom van,aki egy...

13 éves lányom van,aki egy éve jár egy 16 éves fiúval. De most nem tudom, mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

13 éves lányom van,aki egy éve jár egy 16 éves fiúval. Kedves, szimpatikus fiú, jó családból, örültünk, hogy jóba lettek a lányommal. Nem ellenztük, hogy járnak, hiszem sok ilyenkorú fiatal így van ezzel..

Most viszont elém állt a lányom, hogy szeretnének lefeküdni egymással, s melyik védekezési módot ajánlanám. Mindent meg szoktunk beszélni, s örülök, hogy ezzel is őszintén hozzám fordult.Azt mondtam neki, hogy nagyon sietnem kell valahova, s hogy este megbeszéljük. Köpni-nyelni nem tudtam hirtelen. Iszonyatosan furcsa érzés, hogy a 13 éves kislányom szexuális életet szeretne élni, alig tudom feldolgozni. Nagyon fiatalnak tartom ehhez.

De az is becsülendő, hogy megkérdez engem, mielőtt még bármi is történt volna. Vagyis eddig csak pettingeltek.

Ti mit mondanátok erre?


Egy 40 éves anyuka


2009. máj. 10. 13:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
... mármint a linket azért írtam, mert abban éppen azt említi meg a szexuálpszichológus asszony, hogy őt 13 éves lányok is megkeresik levélben az első szerelmi kapcsolat kérdésével. Ezért azt gondolom, hogy teljesen az érintett személytől függ az, hogy sértőnek tekint-e vagy örömtelinek egy ilyen ötletet. Szóval aki őt személyesen nem ismeri, az nem tudhatja biztosan.
2009. máj. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
De más megkeresni valakit egy levélben anonim módon, mint elmenni egy gyerekpszichológushoz személyesen...ez szerintem sem olyan dolog, amibe pszichológust kellene keverni. A lány tudatával nincs semmi probléma.
2009. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ!

Pszichológus szóba sem jöhet, jó a kapcsolatunk, meg tudjuk oldani együtt a dolgokat. Nem is lenne hajlandó elmenni a lányom orvoshoz, ennél büszkébb, s ezt meg is értem.

Nehéz beszélgetésünk volt, elmondtam neki mindent, s sírt, hogy nagyon rosszul esik neki, hogy mindent elmond nekem, s ez az eredmény, hogy nem akarom engedni, hogy lefeküdjön a fiúval. Azt mondta nekem: már pettingeltek, az majdnem olyan mint a szex, s ha ilyenek történtek, már nem tudnak várni 10hónapot ( akkor töltené be a 14 -et) Mindennel próbálkoztam..hogy később milyen jó érés lesz, s különleges, hogy kivárták a 14. szülinapját, stb.

Végig az volt az érzésem, nem fogom elérni a célomat. Elvégre nem zárhatom be a szobájába.

Korábban azt gondoltam, hogy a pettingelés kimerült náluk abban, hogy a fiú simogatta, ilyesmi...

Amennyi eddig történt: még nem voltak meztelenek, de a fiú már benyúlt a bugyijába, s az ujját is bedugta...

Felrobbanok! Aztán a lányom leállította, mert a srác puszilgatni akarta neki ott...

Meg lehet ezt még állítani?

2009. máj. 11. 12:09
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj:(

Szia:)En is 13 eves lany vagyok.En is feljlettebnek latszom s vagyok is a koromnal.Van baratom mar 8 honapja de csak pettingelunk es ez igy is marad meg jo sokaig.

Teged is es a lanyod is teljes mertekben megertelek.

Kerdezted meg a lanyodtol hogy nem e erolteti a fiu ezt az egesz sexes temat?Te vagy az anya neked kel hatnod ra nem doktor nem baratno,senki mas CSAK TE!!!

Sajnalom hogy igy alakult a beszelgetes,de mindenfelekeppen legyel nagyon turelmes.

Orulj annak hogy ilyet megbeszel veled a lanyod,ne jatszd el a bizalmat.Ezalatt nem azt ertem hogy ne engedd hogy lefekudjon a fiuval.Csak hogy ne rabeszelni probald hanem mondd el a velemenyed es mondd hogy gondolkodjon rajta.Mondd el neki hogy nem akarod ra eroltetni az akaratod,benned bizhat es barhogyan is dont akkoris a lanyod marad es szeretni fogod.

Nagyon remelem hogy most aztan sikerul valamit elerni.

Kerlek irdd meg hogy aztan mit beszeltetek!!

Sok szerencset!!:)

2009. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hangsúlyozd még azt is, hogy a fiú jogilag bűncselekményt követ el. És volt már rá példa, hogy egy ilyen eset miatt felfüggesztettet kapott valaki.


[link]

(12 éves kislány, 16 éves fiú)

És nem ez az egyetlen.

2009. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%
Ja, még eszembe jutott valami. Kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne szívesebben: kivárni azt a pár hónapot, és nyugodtan szeretkezni, vagy pedig 14 éves koráig attól rettegni, hogy vajon ki jelenti fel a barátját? És majd esetleg reszketni a bíróságon, hogy ne ítéljék el, tanúvallomást tenni mindenki előtt, hogy de, beleegyezett stb.
2009. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem értelek Kedves Anyuka!

Ha a lány a közösülést tervezgeti, és te ehhez (szerintem) egész normálisan álltál hozzá, miért robbansz fel a pettingelésüktől?

Kézenfogva járkálás után bújjanak rögtön ágyba?

2009. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Persze, hogy próbálok normálisan hozzáállni a lányom dolgaihoz!

De természetesen még kicsit sokkol engem a tudat, hogy a 13 ées lányom akár csak pettingel is. Ennyi az egész.

Szerintem ha kipróbálják az orális szexet, szinte az is felér az igazi közösülés fogalmával.

Azt mondta, gondolkodik a dolgon. A fiú nem sietteti semmiben, de a lányom is akarja a dolgokat.

Mi lesz így?15 évesen eljegyzsé, 16 éves meg egyezzek bele a házasságba?

2009. máj. 12. 09:18
 29/33 anonim ***** válasza:

Nem megnyugtatásul, de ha így lesz is, akkor se dől össze a világ :)

A korai házasság ellen is lehet majd érvelni!

2009. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
es azota mit beszeltel a lanyoddal?
2009. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!