Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a férjemnek,...

Hogy mondjam meg a férjemnek, hogy jó lenne, ha ő is fizetne ezt azt, anélkül, hogy megsérteném?

Figyelt kérdés

Pár évig munkanélküli volt, természetesen mindent én álltam akkor. 2 éve dolgozik vidéken, 300 km-re innen, és csak havi egyszer tud hazajönni, ezért havi 1x én is megyek hozzá.


Sosincs semmi kaja mikor oda megyek, úgyhogy azzal kezdtük, hogy megyünk együtt vásárolni. Mivel nekem volt kaja jegyem, azzal fizettem. Eleinte csak kaja, de utána pulcsi, ing stb. is a kosárba került.

Most már nem kapok étkezési jegyet, viszont így is mindenért én fizetek, ha ott vagyok.

Újabban ha hazajön, csak annyi pénzt hoz, ami az útiköltséget kifutja. Viszont mondja, hogy elfogyott a tusfürdője, fogkrém, cipőápoló, nincs zoknija... stb. Úgyhogy ezeket szépen itthon megvesszük neki.


Októberben és ebben a hónapban is azt mondtam, hogy dolgoznom kell, és nem tudok menni hozzá. Ha elmegyek kb. 10 000 elvásárolunk, ha hazajön akkor is... a maradékból meg fizessem a lakást, rezsit stb..


Nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy ez így nem jó. Nem akarom megsérteni. 1x már célozgattam, akkor vérig sértődött.

Nem sajnálom tőle, de ő is keres annyit, mint én.


2011. nov. 19. 16:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Semmit nem költ nőre, mert nincs mint.

50-70 000 ft a fizetése. Nagyon ritkán jön össze a 70.000

20 000 az albérlet + rezsi+ a helyi bérlet. 8000 ft az útiköltség haza. 5 000 ft-ot minden hónapban eltesz a számlájára.

Nem akarom védeni, de nem sok elkölteni valója marad. Ezért nem volt gond, hogy néha segítettem, mert itthon nincs albérleti díj, én azt meg tudom spórolni.

Az meg hogy havonta 1x jár haza...iszonyatos drága az utazás. Bár lehet ezért nem is tudok vele nyíltan beszélni...

2011. nov. 19. 21:02
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Na kívülről ez úgy látszik, hogy van egy férfi meg 200 km-rel arréb egy nő.Mindketten dolgoznak, eltartják magukat.Időnként találkoznak, olyankor a nő ad pénzt a férfinak.Ez házasság? Mert ha igen, akkor én idáig tévedésben éltem.
2011. nov. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!