Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok még egy esélyt a...

Adnátok még egy esélyt a helyemben a férjemnek?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve külön élünk, elhagytam őt és a házunkat. Másfél éves a kislányunk. Most kb 2 hónapja kér, hogy legyen minden a régi, szeret és menjünk haza. Mivel mondtam neki, hogy mindenképpen el fogok válni tőle, ha békével, ha nem, mert már nem érzem, hogy szeretném őt. Kiábrándultam. Viszont most, hogy normális és kérlel, ölelget, szeretget, mintha kicserélték volna, ő is állítja, hogy higgyem el megváltozott és minden jó lesz, hiányzunk neki és velünk akar lenni. Sok rossz és fájó emlékek vannak. Ő be is ismerte javarészt, hogy bunkó volt, sokat bántott szavakkal és csúnyán beszélt velem, veszekedett, eljárogatott bulizgatni és átvert, de egyben biztos lehetek szerinte, hogy nem csalt meg soha és nem is tudna. Nem tudom, hogy hihetek-e neki, sok hazugságra derült fény. És rengetegen beszélnek rólunk az ismerősök körében. Olyanokat hallok, hogy nem is egyszer megcsalt, és már régen el kellett volna hagynom. Most is van valakije, látták is vele, de a férjem mindent tagad. Gyanús dolgok voltak mindig és az egyik haverja állandóan csalja a feleségét, ami engem dühít, hogy vele haverkodik. A telefonjában egyszer a híváslistát megláttam és minden második név egy nőnek a neve volt. Ő azt állította, hogy csak kolléga és azt is mondta, hogy be szokta vinni a munkahelyre, ha egy napon vannak szolgálatban, de csak ennyi. De miért kell ennyiszer hívni? Viszont akkor miért beszélnek ilyeneket mások? Mindennek van alapja, vagyis csak úgy nem kezdenek el pletykálni az emberek.

A férjem váltig állítja, hogy mióta külön vagyunk, ő sehova sem ment el szórakozni és nincs senkije. Nagyon szeret.

Tehát: ha nem lenne ez a kétely, hogy megcsal, akkor talán adnék még egy lehetőséget, hogy bizonyítson, de én egy megcsalást soha nem tudnék megbocsájtani! Soha! Hihetek neki? Hogy derítsem ki, hogy mi az igaz? Szeretni már úgy mint régen nem tudom, hogy tudom-e, de még szeretem. Nagyon sokat tűrtem neki, és megalázkodtam. A kislány imádja őt, rajong az apjáért. Minden nap itt van, látogatja, törődik vele és velem is. Mintha kicserélték volna. Viszont félek, hogy megcsalt és ez megbocsáthatatlan az én szemeben.


2009. máj. 11. 13:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem kuncsorogjon még pár hónapot körülötted, igy neked is van időd átgondolni a dolgokat..
2009. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak játszol vele ahogy tanácsolták egyvalamit fogsz elérni:egy életre gyűlölni fog.Döntsd el mit akarsz,ha kell menj vissza ha nem utasítsd el.V úgy gondolod te nem hibáztál?Kettőn áll a vásár,nem csak egy emberen.
2009. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem arról van szó, hogy játszon vele, hanem arról, hogy megtapasztalja, tényleg tud-e hosszú távon változni és nemcsak megjátsza!
2009. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony ez nagyon nehéz helyzet.Igen-igen kettőn áll a vásár, de azért azt ne feledjük már el , hogy a férfiak legtöbbje saját állításuk szerint semmmiféle épkézláb magyarázatot nem tud adni arra, ha végül megcsalja a feleségét.Az én férjemért úgy rajongtam, mint még soha senkiért és amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, hogy egy kicsit pátyolgasson engem 2. gyermekünk születése után, a legjobbnak hitt barátnőm siránkozását hallgatva szerelmet vallot a "barátnőmnek".Olyannyira összetört bennem minden, hogy azóta nem tudok felnézni rá.Habár együtt vagyunk még , mert a gyerekek kicsik és megpróbáljuk rendezni a dolgokat úgy, hogy ebből ők lehetőleg semmit ne vegyenek észre, de részemről oda a bizalom.Ja és rólunk is pletykálnak mindenfélét- viszont tudom, hogy semmi alapja, mert lehetősége sem volt rá, hogy történjen köztük valami, de az a pár mondat, amit akkor elmondott és később nekem bevallotta-teljesen megváltoztatta az életem.És tényleg hiába múlik az idő a kételyek mindig is ott maradnak és így nem jó élni.A pletykákról meg még annyit, hogy annak idején rólam terjesztették azt, hogy mekkora qurva vagyok, mert mennyien járnak hozzám udvarolni, és semmi alapja nem volt a dolognak, csak az emberekből kitört a rosszindulat.
2009. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
63%

nem akarlak elkeseríteni de sztem csak azért akarja h visssza menny hozzá hogy legyen neki főzve mosva takarítva

egy pasi az ilyennel nem boldogul

sztem az elején még rendes lesz de utánna a régi

2009. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem adj neki még egy esélyt. Nehogy az legyen, hogy 60 évesen azon gondolkodsz mi lett volna, ha mégis adok neki egy esélyt. Nézd, ha tényleg nem változott meg az úgyis ki fog rövid időn belül derülni.
2009. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Most is itt volt és otthon kitakarított mindent, még a függönyöket is kimosta, szeretné ha hazamennénk. Mondtam neki, hogy mik a kételyeim, de ő tagad mindent és azt mondja ez mind hülyeség és baromság. De annyira nagyon nem is tiltakozik és nem magyarázkodik, tehát az is lehet, hogy tényleg igazat mond. Nem tudom. Néztem az arcát, a mozdulatait, hogy hátha elárulja magát, de nem tűnt idegesnek, tök nyugodt volt, ölelgetett, puszilgatott.

Igen lehet ez lesz, hagyom még kicsit kepeszteni, addig is gondolkozhatok.

Még várok véleményeket, hozzászólásokat. Köszönöm nektek.

2009. máj. 11. 18:34
 18/30 anonim ***** válasza:
33%

Szia,

bár nem vagyok megcsalásban érintett, de egyetlen darab egyéjszakás kalandot meg tudnék bocsátani 10 év után. Hónapokig tartó, hátam mögött folyó szerelmi viszonyt nem. És igenis kepesszen még néhány hónapig, ha már ennyi fájdalmat okozott hónapokon keresztül.

2009. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz helyzetben vagy. Úgy gondolom én is, hogy nem fog megváltozni.Pár éve hasonló cipőben jártam én is. Visszakönyörögte magát, nekünk hat éves volt akkor a lányunk. Kb. két évig klassz volt minden, bevállaltunk még egy gyerkőcöt. Most itt ülök egy két hónapos és egy 10 éves gyerekkel, és azon gondolkodom, miért adtam neki még egy esélyt?? Nem sok értelme volt.

Valószínű, Te is csak nehezítenéd a saját életedet. Sosem fogja beismerni, hogy igen drágám, megcsaltalak, volt valakim, stb, de mostmár jó lenne, ha visszajönnél. Az én férjem is mindig tagadott mindent.

2009. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%

még egy utolsó esélyt adj neki, max. 1 évig, azalatt kiderül minden....talán

léteznek csodák :)

2009. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!