Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak segítsétek,...

Mit csináljak segítsétek, kirúgtak a suliból, otthonról el akarnak küldeni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs iskolám, nincs pénzem, sz@rt se tudok tananyagból , itthonról el akarnak küldeni, és ilyenkor egy barátomra se számíthatok!


Ha a legrosszabb bekövetkezne /elküldenek itthonrol/ hova menjek semmi nélkül? 18/f


2011. nov. 21. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

jelentkezz be esti suliba mihamarabb,hogy le tedd az érettségit!


Otthon pedig jobb ha meghúzod magad.Menj el dolgozni is,építkezésre v bárhova...

2011. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ja megpróbálom az estit holnap keresek valamit. Leteszem jól az érettségit, addig meg tanulok. Csak ne tegyenek ki itthonról :S Semmi hely nincs ahol lehetne aludni, ahol lenne valami tető a fejem felett ingyen.
2011. nov. 21. 22:13
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha te is hülye voltál, és azzal védekezel, hogy nem tudsz ellene tenni, akkor nem gondolod, hogy ezt a barátaid is látják, és úgy gondolják, hogy tényleg te b@sztad el?


A barátaid veled egykorúak? Mert ha nem laknak külön a szüleiktől, nem rajtuk múlik, hogy befogadnak-e.

2011. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
senkire nem akarom fogni , tudom hogy én csesztem el csak adnának esélyt, tanulnék, újrakezdeném a gimit becsülettel vagy nem tudom :S majd holnap próbálok valamit intézni
2011. nov. 21. 22:17
 15/19 anonim válasza:
100%

Látod,ez itt a baj...Miért holnap intézel valamit??

Ha annyira akarnád,hogy rendbe jöjjenek a dolgaid,már rég az internet előtt kéne ülnöd és nézned hogy hová vennének fel...és lehet,hogy nem érettségizned kellene,ha nem tudtad eddig sem befejezni,hanem tanulj valami szakmát,hogy aztán dolgozhass..ha ilyen rossz a helyzeted otthon,előbb utóbb úgy is el akarsz majd menni..

és ha sikerül valami sulit keresned,akkor nem kéne ezt is elcseszni...

2011. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
kamu
2011. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

én pár hete olyan helyzetbe voltam mint most te.de jó lenne ha abba az esti gimibe jönnél ahova most én is járok:D

Jól meg értenénk egymást:D 19/F


hol keresel sulit?hátha...:D

2011. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

0.Elgondolkodsz azon, amit tettél és nagyon mélyen magadba szállsz és megígéred magadnak, hogy soha többet nem csinálsz ilyet.

1.Odaállsz a szüleid elé és bocsánatot kérsz tőlük és kérsz egy kis időt, a hibá(i)d kijavítására. Lássák, hogy megbántad és hogy komolyan gondolod. Ha valakit bántottál, akkor tőle is bocsánatot kérsz.

2.Keresel melót - árufeltöltő, szalagmunka, építkezés, utcaseprés, wc pucolás stb. - nem lehet finnyáskodni, nem vagy abban e helyzetben.

3.Beiratkozol esti iskolába és tanulsz, mint a kisangyal.

Könnyű lesz? Nem. Megéri? Igen. Tanulsz belőle? Ezt csak te tudhatod.


Am elmondanád, hogy mit műveltél? Mi olyat lehet csinálni, amiért kirúgnak a suliból és még otthonról is el akarnak küldeni?

19/L

2011. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Fannicca válasza:
50%
ahhoz képest neted van... :DD
2011. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!