Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok! Nálatok hogy...

Fiatal párok! Nálatok hogy telik egy átlagos este?

Figyelt kérdés

Mi, a párommal 25 évesek vagyunk, jegyben járunk. Az érdekelne,, hogy hasonló korú párok mivel töltik azt az időt, amit munka után, így télen főként ugye este, otthon töltenek?

Mert szerintem ami nálunk zajlik az nem normális dolog...

Érdekes lesz a válaszokat olvasni.


2011. nov. 26. 21:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
89%

23N-26F pár vagyunk, nálunk eléggé nincs átlagos este.

A párom 4+4 napot dolgozik, nappalos-éjszakás váltásban, ergo vagy otthon van hétköznap este vagy nincs, vagy korán kell feküdnie vagy nem. Hétvégén dettó.

Én egyetemre járok, van néhány esti elfoglaltságom (pl. kórus), amik miatt heti három alkalommal csak későn, 9-10 körül érek haza. Akkor gyorsan vacsi, mosogatás, fürdés, alvás. Viszonylag sokszor találkozom a barátaimmal, akkor is kb. így érek haza.

Ha korábban hazaérek, akkor a párom sokszor nincs itthon vagy korán megy aludni. Ha ő is itthon van, akkor együtt vacsizunk, megnézünk egy filmet és utána alszunk.

Sajna ez nem túl jó, de most muszáj így csinálnunk :(

2011. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Tudom, mit szeretne tőlem, MINDENT! Csak így nem tudom mi lesz belőle. :S

Mert azt érzem, hogy ezt hosszú távon nem bírom, főleg, hogy ez már a kezdetek óta így megy. Nem tudom mit tegyek.

Ha szóvá teszem, akkor az a válasz, h mert én is..., meg stb.

2011. nov. 26. 22:15
 23/39 zokniszörny ***** válasza:
67%
A páromnak is mutattam a kérdést, és neki ez az ötlete: szerelj ki egy alkatrészt a számítógépből, és dugd el valahová! A "siker" garantált. :)
2011. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Nem tudnék ilyen "sunyi" módszerhez folyamodni.

Ha magától nem jön rá, h ez így nem jó, akkor bármi történhet a géppel, akkor sem fog változni semmi sem.

2011. nov. 26. 22:18
 25/39 anonim ***** válasza:
95%
Még össze sem házasodtatok, de úgy éltek, mint régi házasok. Ez valóban nem jó így.
2011. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 zokniszörny ***** válasza:
86%
Ha a kezdetek óta így megy, és te is gyakran gépezel, akkor jön a vagy megszoksz, vagy megszöksz módszer. Én elmesélném neki, hogy végeztek egy felmérést, amiből kiderült, hogy az emberek 70%-a inkább nem szexel egy hétig, mintsem lemondjon az okostelefonjáról, vagy arról, hogy facebook-ozzon, és megkérdezném, hogy erről neki mi a véleménye, mert szerintem sokkal fontosabbak az igazi, élő emberek. Ugyanis a telefon nem simogatja meg az arcod soha, ha sírsz, a számítógép pedig nem ölel magához... Ha ez sem jut el hozzá, akkor végképp nincs mit tenni. De ha azt akarod, hogy ő változzon, akkor neked is változnod kell...
2011. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Mert abból, hogy most itt ülök pont a gép előtt, azt szűröd le, h én mindig itt ülök...?

Mert akkor sajnos ez rád is igaz lenne, ezen az alapon.



Köszi mindenkinek, aki hozzászólt és próbált segíteni!

2011. nov. 26. 22:26
 28/39 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld elcsalni úgy a gép mellől, hogy észre se vegye:) Készíts egy forró fürdőt habbal, vagy tényleg nézzetek valami filmet, tehát szerintem az a lényeg, hogy legyen egy konkrét valami, amit csinálhat(tok) a számítógépezés helyett.
2011. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
67%

Mi otthon ülős típusok vagyunk, így este filmet nézünk, rágcsálunk valamit hozzá, utána számítógépen játszunk közösen. Mellette romantikus és erotikus dolgok is becsúsznak. :)

Havonta-két havonta, ha van valami jó rock zenei koncert arra elmegyünk és vacsorázni szoktunk menni még vagy moziba esetleg.

Nekünk ez így pont jó.

22/L és 28/F, sok-sok éve együtt, szintén jegyben

2011. nov. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
főzünk, aztán összebújunk és megnézünk valami filmet...beszélgetünk...együtt fürdünk...aztán jön a napi masszázs, mert anélkül nem élet az élet... :D tv, aztán szundi... :)
2011. nov. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!