Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok! Nálatok hogy...

Fiatal párok! Nálatok hogy telik egy átlagos este?

Figyelt kérdés

Mi, a párommal 25 évesek vagyunk, jegyben járunk. Az érdekelne,, hogy hasonló korú párok mivel töltik azt az időt, amit munka után, így télen főként ugye este, otthon töltenek?

Mert szerintem ami nálunk zajlik az nem normális dolog...

Érdekes lesz a válaszokat olvasni.


2011. nov. 26. 21:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ha a kezdetektől így volt, miért vártad meg az eljegyzést? Szerintem abban bíztál, hogy majd megváltozik, és öncsalással mentél neki a dolognak már az elejétől. A házasság sem hoz boldogságot önmagában, azért tenni kell, egyáltalán: kétemberes meló.
2011. nov. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 zokniszörny ***** válasza:

"Mert abból, hogy most itt ülök pont a gép előtt, azt szűröd le, h én mindig itt ülök...?

Mert akkor sajnos ez rád is igaz lenne, ezen az alapon."


-.-" Bocsi, hogy ilyen fejet vágok, csak látom, hogy félreértetted a hozzászólásomat. Nem, nem ebből szűrtem le, hanem ebből: "Mert azt érzem, hogy ezt hosszú távon nem bírom, főleg, hogy ez már a kezdetek óta így megy. Nem tudom mit tegyek.

Ha szóvá teszem, akkor az a válasz, h mert én is..., meg stb."


Itt a kulcsszó: azt mondja, hogy te is ezt csinálod! Én innen gondoltam ezt, de bocsánat, ha ezt félreértettem. Ezért írtam azt, hogy neked is változnod kell, ha azt akarod, hogy ő is kevesebbet gépezzen.

2011. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

én 23 párom 29 és van egy 3 hónapos baba

mostanában babázással telnek az esték

de lőtte, munkából hazajöttem akkor főztem másnapra, párom gépezett takarított vagy épp kint ténykedett valamit, majd közös fürdés, tv nézés, néha játszottunk valamit szerelmeskedés és alvás

2011. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Én 21, párom 27 (ffi) már jegyesek vagyunk.

A hétköznapok kb. abból állnak, hogy párom hazajön a munkából 4-5 körül utána vagy tv-zünk, vagy megyünk a kereszt fiúnkhoz vagy a sógornőmék jönnek, vacsi, ha úgy van akkor ő játszik egy kicsit a gépen, én nézem a kedvenc sorozatom, fürdés, szeretkezés és alvás.

Hétvégente szintén babázás, szülőkhöz menés, ebéd, tv, séta, néha mozi, beülünk egy kávézóba a barátokkal, ha van ismerősöméknek koncertje akkor este megyünk oda, majd fürcsi és szeretkezés. :)

Kb. ilyenek a napjaink, de lehet 1-2 dolgot kihagytam. :)

2011. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
76%
Ki ne szedj a gépből semmit, mert akkor 2 hétig szerelni fogja :D !Tényleg olyan ez, mintha 20 éves házasok lennétek, vagy nyugdíjasok. Valami közös foglalatosság mindenképp kellene, ezt beszéljétek meg. Pezsgő társasági élet nem mindenkinek jut, és nem is mindenkinek kell, de ez így olyan, mintha semmi közötök nem lenne egymáshoz. Nálunk is ez volt a helyzet, és már akkor dühroham kapott el a végén, amikor megláttam a gép előtt. Vele sajnos nem lehetett mit kezdeni, mert ő nem akart.
2011. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

barátom kereskedelemben dolgozik én pedig programozóként.

az estéinket együtt töltjük nagyrészt (ha nem akkor az az éjszakás műszak miatt fordul elő). ilyen alkalmakkor szinte le sem szálunk egymásról. kora délután kajálunk aztán tvzünk amíg meg nem unjuk, utána egymásra mászunk és reggelig játszadozunk. ^^

2011. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

mi a vőlegényemmel esténként együtt netezünk, sorozatokat vagy filmeket nézünk, együtt játszunk a gépen, közös fürcsi, szeretkezés , alvás.


próbál megtanítani kártyázni :), hétvégén néha haverokkal járunk el. ez pl legutóbb egész éjjel ment. forró csoki , dumcsi, társasjáték-pizza:), vagy biliárd.


jővőhéten lesz az esküvőnk. valamikor utána elmegyünk korizni, ha lesz hó-golyzni:)


25/N

2011. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot Nektek!
2011. nov. 29. 11:06
 39/39 anonim válasza:

mi, így télen, amikor nem lehet kint lenni, berakunk egy filmet, meggyújtunk egy gyertyát, és borozgatunk. Bár mi még fiatal házasok vagyunk. A nyáron esküdtünk.

L/29

2012. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!