Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok! Nálatok hogy...

Fiatal párok! Nálatok hogy telik egy átlagos este?

Figyelt kérdés

Mi, a párommal 25 évesek vagyunk, jegyben járunk. Az érdekelne,, hogy hasonló korú párok mivel töltik azt az időt, amit munka után, így télen főként ugye este, otthon töltenek?

Mert szerintem ami nálunk zajlik az nem normális dolog...

Érdekes lesz a válaszokat olvasni.


2011. nov. 26. 21:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%

második vagyok,mi rosszat írtam,kérdezném attól,aki lepontozott?

Gáz,h 25 évesen gyerekem van,vagy mi volt a problem?

2011. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Vagy netán,h barátaink vannak?:D
2011. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 zokniszörny ***** válasza:
88%

Ha felmerül benned, hogy nem normális, ami zajlik nálatok, akkor ott már nagy a baj...

Nálunk elég változó, mindig a helyzet hozza. Mostanában hétköznap elmegyünk vacsorázni, közben beszélgetünk, elmeséli a napját (a munkája miatt sajnos elég keveset találkozunk), boltokban nézelődünk karácsonyi ajándékok után, hétvégente (már amikor itthon van) meghitt perceket töltünk együtt, filmezünk, a családdal találkozunk, a lényeg az, hogy minél több időt tudjunk egymással tölteni.

2011. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
54%
mi rengeteget szeretkeztünk amig nem lettem terhes:) mindig együtt fürödtünk, barátokat hivtunk, kártyáztünk vagy elmentünk valahova. ha csak kettesben voltunk akkor neten játszodtunk valamit, tvztünk vagy nagyokat kajáltunk, iszogattunk. és rengeteget beszélgettünk. ezt szeretem benne, mindig van miről beszélni:) most van egy 15 hónapos angyalkánk aki kitölti az eséinket.
2011. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
81%
kedves 21:47, tanuld meg mindig van pár troll aki lepontozza a normális válaszokat ,sz.rd már le ;)
2011. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
72%
amúgy én 23, férjem 28
2011. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
81%
Köszi,igazából lesz@rom,csak ez úgy megdöbbentett,h ezzel a válasszal kinek szúrtam a szemét..:D meg persze,h melyik részével:D
2011. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!

Ami nálunk szerintem nem normális, h a párom, aki a munkája miatt elég keveset van itthon, ha itthon is van, számítógépezik és filmet néz, nekem az a bajom, h 7-től a hülye sorozatok miatt nem vagyok társaság nagyon, mert csak a tv.

Szóval együtt vagyunk itthon, de úgy érzem teljesen távol vagyunk egymástól, beszélgetni szinte semmit nem beszélgetünk, főleg nem kettőnkről.

Elmeséli nagyjából mi van a munkahelyén, aztán ennyi.

Ő nem nagyon kérdez felőlem. Vagy nem is tudom.

A nemi életünk... Olyan nagyon ritkán van, hogy nem hulla fáradtan fekszem le, őt meg még rendszerint várja a gép. Aztán, ha mondjuk eljön a hétvége, amikor nem dolgozik, akkor délben úgy kell szó szerint ki könyörögnöm az ágyból, mert ugye az éjjeli gépezés után nehéz az ébredés, amiatt szinte minden reggel vitázom vele.

De ki nem tenné, mikor az étel az asztalon, megtálalva és ő még csak ásítozik az ágyban...

2011. nov. 26. 22:00
 19/39 A kérdező kommentje:

Tőlem mindenkinek ment a kis zöld kezecske! :)

Szóval nem én pontoztalak le, tök jó, hogy már van babátok! Gratulálok hozzá!

2011. nov. 26. 22:03
 20/39 zokniszörny ***** válasza:
79%
Hát ez elég ciki. :/ Megeshet, hogy internetfüggő (van ilyen)! De úgy tűnik, a kapcsolatotok teljesen kihűlt. Ültesd le, és kerek-perec kérdezz rá, hogy mit vár a kapcsolatotoktól, vagy hogy szerinte normális-e ez a helyzet. Nagyon sajnállak, jegyben járó párokat nem így szoktam elképzelni magamban...
2011. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!