Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érdemes kezelni a férfit/...

Hogy érdemes kezelni a férfit/helyzetet?

Figyelt kérdés
A srácnak előttem egy sokéves kapcsolata volt. A szakítás annak idején nagyon megviselte. A minap beszéltem vele, hogy a kettőnk kapcsolatát tisztázzuk, szerintem olyan mintha járnánk, de véleménye szerint ez még nem az, több, mint barátság, de nem tudja jobban behatárolni. Azt mondja, az előző kapcsolata után benne meghalt a szerelem, úgy érzi, ugyanakkor nem zárkózik el az elől, hogy 2 hét, 1 hónap vagy félév után, de belém szeressen. Találkozgatunk, együtt töltjük az időt, jól elvagyunk. Azt mondja más lány nincs ilyen minőségben az életében. Viszont jólesik neki, hogy több lány is a közösségi oldalakon vagy diszkókban tudtára adja, hogy bejön nekik. Azt mondja, ez önbizalmat ad neki. Mert ilyen neki annak idején nem volt, amikor az előttem levő lánnyal volt. Az az 5 év a flörtölésekben kimaradt és gondolom most jólesik neki pótolni. Ugyanakkor azt mondta, nem akar tőlük többet. Tudom, hogy csalódott a lányban, de attól nem mindegyik lány olyan. Megértem, hogy ahhoz idő kell, hogy lezárjunk egy kapcsolatot, főleg, ha ilyen hosszú. Sőt, alapjáraton azzal sincs gond, hogy bejön a csajoknak. Ez tök jó, tényleg pozitív visszajelzés neki. Csak nem tudom, hogyan tovább. Azoktól a lányoktól állítólag nem akar semmit. Szerinte mi nem járunk, ugyanakkor nem is barátként kezel. Van értelme várni rá vagy tenni bármit? Most 28 éves.
2011. nov. 28. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

A srác most 28 éves, 5 éves kapcsolata volt és ráadásul már jó ideje vége... én nem várnék rá. Megmondom miért. Az az 5 év elvette a fiatalságát. Most azzal barátkozik, hogy flörtöl, mert eddig ilyen nem volt...aztán majd bátrabb lesz és jön a többi. A smáolgatás, stb. Olyan ez nekem, mintha most kezdené kiélni magát, amit ugyebár fiatalabb korában kellett volna. 28 évesen egy férfinak már ilyeneken túl kellene lennie.

Íme egy tökéletes példa arra, hogy nem érdemes fiatalon, tapasztalatlanul több éves kapcsolatokba ugrani és vakon hinni, hogy fiatalon is meg lehet találni a Nagy Ő-t.

2011. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha van egy kis esze a srácnak akkor most nem kezd bele megint egy komoly kapcsolatba hanem élvezi az életet, flörtölget csajozik mivel ez kimaradt neki eddig. már tisztába jött magával jöhet egy komoly kapcsolat.szerintem terr is jobban jársz majd akkor vele.
2011. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe. Még mindig a volt nőjébe szerelmes. Ilyen nagy baromságot még életemben nem halottam, hogy valakiből "kihalt" a szerelem, csak mert az előző kapcsolata nagyon megviselte. Ez kamu. És akkor mivan ha szakítottak? Azzal a csajjal lezárta, nem értem ez milyen hatással van a többi kapcsolatára. Azért mert azzal nem jött neki össze, még mással lehet boldog. Énis voltam együtt egy olyan fickóval, aki még a volt nőjébe volt belehullva és jött a dumával hogy ő "nem bújós tipus, ő nehezen lesz szerelmes" stb. Ilyen a világon nincs. Ja és állandóan a volt csajról dumált. Kemény 2 hét után kidobtam, velem senki ne szórakozzon, búfelejtő szerepet meg végképp nem akarok betölteni. Nekem csak olyan pasi kell, aki 100%ig rám koncentrál és nem a volt csaját siratja, mellettem. Én jobbat érdemlek és hidd el hogy te i.s
2011. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát.. én a saját tapasztalatom fogom leírni neked.

Férjemmel anno 7 évig legjobb barátok voltunk. Neki mindig is tetszettem, nekem akkor esett le, hogy többet érzek iránta, amikor lezártam egy 5 éves kapcsolatomat. A gond csak az volt, hogy neki akkor épp volt barátnője, akivel a kapcsolata már haldoklott. Én nem akartam belerondítani a kapcsolatukba, de mivel egy a baráti körünk, kipletykálták a többiek, hogy mit érzek iránta. Se szó, se beszéd, másnap szakított a barátnőjével, majd átjött hozzám. Megbeszéltük a dolgokat, örült neki nagyon, hogy így érzek és hogy ő is nagyon szeretné, de időre van szüksége.

Na, hát ez az "időre van szüksége" ez annyira volt helytálló, hogy még aznap este megcsókolt, másnap ott aludtam nála és onnantól már csak a cuccaimért jöttem haza.


Szóval ne vedd sértésnek, de én erre azt mondom, hogy ez az időre van szükségem, ez csak egy duma. Ha a vonzalom és a szimpátia megvan és még érzelmek is motoszkálnak, akkor nincs semmi, ami visszatarthatna titeket egymástól.

2011. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Problem? ***** válasza:
Figyelj ő úgy van vele meg mindenki nem csak a pasik hogy általánosítanak őt is meglehet érteni elbánt vele egy nő így hát valahogy megakarja mutatni hogy ő igenis egy valamire való srác.
2011. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!