Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább beszólás...

Mi volt a legdurvább beszólás amit életed során kaptál valakitől, és nagyon megmaradt benned?

Figyelt kérdés
Pl: családtagtól,vagy csak egy idegentől az utcán...
2011. nov. 28. 21:14
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%

21:56

Jól tettétek,hogy szóltatok. talán máskor jobban átgondolják kinek mit mondanak...

2011. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
78%

Általános iskolában engem nagyon sokszor csúfoltak, mert vidéken éltünk és anyukám kecskéket tenyésztett (itt lehet nevetni...). Egyébként egyáltalán nem voltunk rossz anyagi helyzetben, sőt! Hatalmas családi házunk van , úszómedencével, mindenkinek külön háló, külön TV-vel, computerrel ,egyszóval jobban álltunk/állunk anyagilag , mint mások. Még is mindig megkaptam kedves osztálytársaimtól (legtöbbjük panelban él), hogy utolsó parasztok vagyunk, anyám paraszt, apám cigány stb. Az egyik legemlékezetesebb pedig az volt, amikor a drága tanítónéni arról mesélt, hogy volt egy diákja, akinek még zoknira sem tellett ezért, ha valakinek volt egy szendvicse, amit nem kért azt neki adta. Erre a kis elhízott gyerek hátulról bekiabálta, hogy adják oda a sz@r kajáikat nekem . Életemben nem voltam így lealázva.


Aztán apukám múltkor a képembe vágta, hogy sz@rt sem érek és ,hogy hibából van elég ,de erényből hiány van. Elintéztem egy kiabálással és azzal, hogy ha majd sikerül lelépnem akkor majd nem fogok beszélni vele (persze ezt már magamban gondoltam) :) sajnos jelen pillanatban nem keresek annyit diákmunkával suli mellett ,hogy megpattanhassak.


Illetve egy utolsó: 3. gyerek vagyok a családban és véletlenül lettem. Nagymamám viszont azt mondta anyukámnak, hogy vetessen el, mert minek egy 3. gyerek. F@sza érzés, hogy az embert ilyen családtagok veszik körül...

2011. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
90%
Anyós kis kedveskedése: "Ha veled van a gyereked, nincs senkivel." Ezt nem tudta még eddig felül-, illetve alulmúlni.
2011. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
96%

Sok van. Érdekes, hogy a mamák ilyen gonosz megjegyzéseket tudnak tenni :/ Az én mamám mikor anya velem volt terhes 37 évesen azt mondta: "Egy ilyen vén k.rva minek szül még?" Tatám meg erre elsírta magát, hogy hogy lehet ilyen gonosz mama :) Persze mama nem gonosz, csak hülyeségeket beszélt.

Amúgy az exem sokszor bántott, pl. Szex közben azt mondta: Ki örülne neki ha egy tehén ugrálna rajta.

Meg Baconnek meg malackának hívott... :/ Pedig mindig 60 kiló alatt voltam, na mindegy...

2011. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
92%

A súlyom miatt kapok mostanában megjegyzéseket. Az tudni kell, hogy úgy 18-19 éves koromig elég sovány voltam( 45-48 kg). Aztán ahogy teltek az évek, szépen feljöttek a kilók, most 65 körül vagyok. Igen, nekem sem tetszik, le akarok adni legalább 10-et, dolgozom is rajta. De nem értem miért kell álladóan szekálni vele? Nálam kövérebb barátnőimet istenítik, mert lefogyott 5 kilót( de még ígyis 80-85 körül mozog), nekem meg midnenki beszólógat, hogy úúristen, de meghíztál, miért híztál így meg, meg ilyenek. Mintha direkt csináltam volna. Nem direkt volt, a fogazásgátló zavart be nálam.

A másik meg, most a napokban volt, mikor kérdeztem a fogamzásgátlóval kapcsolatban, hogy merjek e még kipróbálni másikat, miután ennyit híztam, beírt valaki, hogy reméli meddő leszek tőle. Nagyon rosszul esett...

2011. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
97%

"Néha már kicsit ijesztő vagy. Kérlek, hogy ne keress, tökmindegy nekem, csak felejts el..."


by életem szerelme

2011. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
92%

Sógornőm:-Te csak a saját kölyköddel tudsz foglalkozni,meg figyelni....

Ez egy darabig rosszul esett,de már nem érdekel....az ilyenek azért szólnak be,mert egy rosszindulatú,irigy szar ember.....ennyi

ja,meg egy régi idős hölgy ismerősöm,szülés után két hónappal ilyet szólt:-Fúúúú,de meghíztál,olyan vagy,mint egy varacskos disznó.....

2011. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondoltam, hogy ronda pasis beszólások lesznek.

E helyett kiderült, hogy a leggonoszabb odamondogatók, a nők.

Szégyen, a női nemre!!

2011. nov. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
95%
Ne általánosíts, utolsó! Személy szerint férfiaktól sokkal sértőbb dolgokat hallottam, mint nőktől. Ennyit erről.
2011. nov. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
98%

A munkahelyemem kiderült hogy depressziós vagyok,egy magasabb beosztású munkatársam,lehülyézet,zokniagynak nevezett,kinevetett megalázott a többiek előtt.


Jópár évvel később találkoztunk,egy lecsuszott aljaember lett,aki egy doboz cigi áráért könyörgött egy alkalmi munkán.

Nem szóltam semmit,de belül kicsit örültem hogy igy láttam őt.Mindenki megkapja az élettől ami jár neki.

2011. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!