Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább beszólás...

Mi volt a legdurvább beszólás amit életed során kaptál valakitől, és nagyon megmaradt benned?

Figyelt kérdés
Pl: családtagtól,vagy csak egy idegentől az utcán...
2011. nov. 28. 21:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
95%
A bátyámmal több évig nem voltunk jóban. Szülés előtt 1 hónappal már kórházba kellett feküdnöm, ma sem tudom minek, de eljött meglátogatni. A bébim farfekvéses volt, köldökzsinór a nyakán, én meg kicsi alkatú, így szó sem lehetett másról, csak császárról. A bátyám meg ezt mondta: "Lesz egy gyereked, pedig azt se tudod majd, mi a szülés"
2011. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak én vagyok ilyen érzékeny lelkű hogy a bántások ennyire megmaradnak bennem.Engem rendszerint az alakom miatt bántanak,főleg idegenek,akiket életemben nem láttam és képesek csak úgy beszólni az utcán!De mi jogon???Elég vékony vagyok(170 cm 48kg)És undorító ahogy az ilyen emberek viselkednek.Lányok,fiúk egyaránt bántanak miatta,és nagyon rosszul esik.De nem tehetek róla,állandóan eszek,étvágyam az van,de mégse látszik meg rajtam.Sport,gyógyszerek,tápszerek nem segítettek.Pedig rendszeresen használtam őket.És egy-egy beszólás után mindig arra gondolok hogy ilyen véznán kinek kellenék már?:( 19/L
2011. nov. 29. 09:26
 33/44 anonim ***** válasza:
43%

tegnap 23:46 vagyok

örülj neki, hogy sovány vagy! Hidd el, én mindkettőt megtapasztaltam és sokkal szivesebben lennék sovány megint..

Amúgy, miért kellett lepontozni, mi rosszat mondtam?

2011. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
92%

1. Kb 3 éves lehettem, amikor a nagybátyám akváriumából kiszedtem pár halat és értetlenül álltam, mikor megdöglöttek a szőnyegen. 17 évesen az apám a fejemhez vágta, hogy na, milyen állatbarát is vagyok, mikor kipakoltam a halakat a szőnyegre.

2. anyósom ostoba, bunkó parasztnak titulált, amiért 24 éves létemre tök más ízlésvilágom van, mint neki, és letöröltem a facebook oldalamról egy zenét, amit ő küldött nekem

2011. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
97%

amikor anyám azt mondta, hogy sosem lesz belőlem semmi és különben is minek kellett a világra sz*rnia. amúgyis a testvérem majd mindenben jobb lesz. jah és kislányként se vegyek fel szoknyát, mert ne mutogassam az elbaszott lábaim.

mióta az eszemet tudom 21 évig ezt hallgattam, 21 évig kínzott ebben a stílusban, mert hozzá voltam kötve. úgy kezelt, mint egy állatot. 3 hónapja összepakoltam és egy életre eljöttem.

2011. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
96%

Rám az idei nyáron nyögte be ezt a mondatot öreganyám: "Nem dajkálni kellett volna ezt, hanem földhöz vágni!"


Mindezt anyámnak, aki semmit nem mondott erre. Nem is tudom, melyik a "jobb". De leszűrtem a tanulságot: ezért nem beszél vele senki, és ez miatt nem tartja több rokona vele a kapcsolatot a falunkban, pedig pár házzal odébb, már a saját édestestvére lakik. Szóba sem állnak az öreg lánnyal, és milyen jól teszik! Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát...

2011. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
28%
azt mondták: segfej :(((
2011. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
74%

Alapból ronda a kézírásom, nem tehetek róla, ráadásul egy úgy bevertem a könyökömet h hetekig vagy hónapokig erőtlenül lógott a kézfejem, ettől se lett szebb a kézírásom.

Egyetemen már többször megaláztak egész csoportok előtt, pl amikor kiviszem a tanárnak a dolgozatot, és elkezd minden szarnak elmondani.

Vagy pl mikor az indexet írattam alá egy titkárnővel, odahívta a kollégáját h nézd már hogy ír ez.


Hogy még szebb legyen az élet, klaszterfejfájásom is van, aminek a szenvedés mellett feltűnő külső tünetei is vannak, pl kiver a víz kivörösödök, könnyezik az egyik szemem és alig látok olyankor vmit. Óráról ciki kimenni, meg gyalogolhatok haza a fél városon keresztül ilyen állapotban szédelegve, a beszólások garantáltak, még jó h eddig nem vertek meg. Tömegközlekedésre meg így nem lehet felszállni mert akkor garantált a lincselés.

2011. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
83%

7. év vége volt és az irodalom tanárt felidegesítette pár hülyegyerek az osztályban meg kérdezgetett az anyagból és sokan nem tudták a választ és erre is ideges lett.Aztán engem is felszólított,én se tudtam válaszolni erre meg azt mondta hogy hát ő ezt nem hiszi el és bevágott egy egyest.

Nekem ez tök hirtelen jött,és érzékeny vagyok,szünetben sírva mentem a wc-be mert amúgy is nagyon sok tanár szivatott akkor és elegem lett. A barátnőm meg megkérdezte a tanárt hogy ugyan mi a baja velem,a tanár meg azt mondta hogy semmi csak egész évben ott ül mint egy kuka és sok mindent tudna. //Nem vagyok kuka :'( //

aztán másnap nyelvtan óra végére megint felidegesítették és felszólított,próbáltam válaszolni de belevágott és elkezdte: nem ezt jelenti, és most megnyugodhatsz mert egész órán fel se szólítottalak,úgyhogy most nem tudsz min bőőgni.



Meg angolból új tanárt kaptunk(haladó csoportba voltam) és kérdezett valamit tőlem angolul de én nem értettem és fennhangon megkérdezte Ne haragudjál már te te mit keresel itt?!


És sok ilyen eset volt hogy tanárok osztály előtt megaláztak elég sz*r érzés :(

2011. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban anyám elég ocsmány dolgokat mondott rám, nem ritkán meg is ütött. A "Kitaposom a beled!" pl. gyakori volt.
2011. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!