Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább beszólás...

Mi volt a legdurvább beszólás amit életed során kaptál valakitől, és nagyon megmaradt benned?

Figyelt kérdés
Pl: családtagtól,vagy csak egy idegentől az utcán...
2011. nov. 28. 21:14
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
93%

a férjem aki szerint én és a fiam: szükséges rossz vagyunk az életében....

no komment.

2011. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
70%
Kb. 10 éves lehettem mikor apámék elváltak.Anya költözött a szüleihez,én is Vele.Kevés hely volt,így anyám,nagyanyám és én egy szobában aludtunk,az öregapámnak pedig külön szobája volt.Eddig a pillanatig jóformán nem is ismertem Őket,öreganyám csak akkor jött,ha nem volt pénze vagy valami kellett neki.sosem köszöntöttek fel,semmi.Egy este tv-t néztem,ültem a fotelban,kijött az öreg odaállt mellém és azt mondta,hogy egy semmirekellő vagyok,egy senki,nem érek semmit.Rohadt jól esett...Azóta rengeteg dolgot elkövetett ellenünk.Még mindig húzza a 70 valahány évével,de pezsgőt nyitok,ha elpatkol...
2011. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
19:54 nekem ugyan ez
2011. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

vidéki suttyó paraszt vagy (mindezt ok nélkül kaptam, csak azért, mert nem vagyok gyökeres pesti)


szerintem meg az a suttyó, aki ilyet kiejt a száján

2012. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!