Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mith cSináljak? Összetört...

LiTtLePriNcEsS(L) kérdése:

Most mith cSináljak? Összetörtem anyukám cuccait!

Figyelt kérdés

Délután kölcsönvettem anyukám parfümjeit ^^ és a sminesh dobozát, de véletlen lelöktem az asztalról és összetört :(:(:(

Ésh most nem mertem még neki elmondani, deh lassan megy fürdeni és észreveszi.. :S:S

Széttört 2 parfüm és a púder és a szemfestékek is kiszóródtak.. Deh én annyira nem akartam neki rosszat okozni.. ÉSh most úgy bánt a lelkiismeretem... :$

Mondjuk nem szokta magát sminkelni csakh nagy ritkán ha éppen megy valahova a munkahelyén kívül.. . =(

SeGíTsEtEk!!!!!!!

L/13


2011. nov. 29. 21:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%
Nemh zhavarh, csakh azth hittemh, egyedlh vagyokh ezzelh, azérth vagyokh 40%h-osh, deh márh haladhokh :Dh
2011. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
85%
Azérth ah "neveh" shem gyengeh. :Dh
2011. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
89%
:)) Remélemh, a KiShErCeGnŐ holnap megírja h-k nélkül, mi lett:D
2011. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
88%
Milyen divat írás ez? SP, vagy Fluor ír így? Netán a Tokio Hotel?
2011. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy dologban vagy hibás (kettő, ha a p-csaírást is hozzávesszük), mégpedig abban, hogy nem attól félsz, hogy Anyukád esetleg szomorú lesz, hanem hogy nem enged el moziba.
2011. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
79%

mond el neki nyugodtan. A csajomnak a piperecuccait a macsek szórta le a szekrényről, módszeresen. én persze szakadtam a röhögéstől. Az asszony nem díjazta...


Erre annyit mondtam, Kincsem, te akartál cicát...ez az állattartással jár.


ez vonatkozik rátok is.

2011. nov. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
31%

Áruld már el, mi a f@szért biggyeszted azt a kurv@ H betűt a szavak végére!? Idióta kis pics@!

Ja, és ha én lennék az anyád, nem mennél a közeljövőben sem moziba, sem kirándulni...

2011. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkit felpontoztam ezerrel, aki írásparódiával minősítette ezt a kis buta gyereket. Rendben van: 13 éves, játszik az anyja parfümjeivel és sminkes dobozával - aztán összetöri az egész zugehőrt. Megkapta, ami járt neki. Máskor vegye elő a babaszobácskáit. Kisliba.

Mérhetetlenül dühít, hogy a cicomázásra van esze, de arra hogy normálisan megtanuljon beszélni és írni - hát arra semmi. Legszívesebben adnék neki egy taslit. (Valahol meg is értem, kis szerencsétlent, mert serdülő. Az IQ-hiányáról meg nem tehet.)

2011. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
75%

Te kish H.lye :D Megértem, hogy 13 éves vagy nekem is van egy húgom ő is annyi, de nem ír H betűket oda ahova nem kéne, sem sz helyett x-et v helyett w-t.. Komolyan, mire jók ezek? Ettől azt hiszed menő vagy?


21/L

2011. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%
A paródiás válaszokon hatalmasakat röhögtem, köszönet érte mindenkinek:) Óh, hénh mhegh khifhelhejhthetthem a h-t azh elhőzőh mhonhdhathbhól:D:D
2011. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!