Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mith cSináljak? Összetört...

LiTtLePriNcEsS(L) kérdése:

Most mith cSináljak? Összetörtem anyukám cuccait!

Figyelt kérdés

Délután kölcsönvettem anyukám parfümjeit ^^ és a sminesh dobozát, de véletlen lelöktem az asztalról és összetört :(:(:(

Ésh most nem mertem még neki elmondani, deh lassan megy fürdeni és észreveszi.. :S:S

Széttört 2 parfüm és a púder és a szemfestékek is kiszóródtak.. Deh én annyira nem akartam neki rosszat okozni.. ÉSh most úgy bánt a lelkiismeretem... :$

Mondjuk nem szokta magát sminkelni csakh nagy ritkán ha éppen megy valahova a munkahelyén kívül.. . =(

SeGíTsEtEk!!!!!!!

L/13


2011. nov. 29. 21:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd meg,hogy TANÍTSON MEG ÍRNI!!!
2011. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Egyébként én sem szoktam sminkelni, nem is tudok, ponth gyakorolni akartam volna a Péntekre, mert megyünk Pestre, meg majd moziba is, és nem akarom, hogy kinézzenek.. :(:(: Főleg, hogy mosth lettek barátaim is.. :$ :$

Jó éjt nektek, és szurkoljatok.. :(

2011. nov. 29. 21:26
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! Majd ha tudod írd le kérlek anyukád hogyan fogadta!
2011. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
"Lehet észre sem venné.." ez a legrosszabb, amit tehetsz.. ha majd használni akarja, mert fontos találkozója, munkahelyi jelenése lesz, és arra számít, hogy megvannak a cuccai, de indulás előtt fél órával jön rá, hogy Te anno összetörted őket, kegyetlen mérges lesz, de akkor már joggal. Véletlenek előfordulnak, a dolgok összetörnek, ez murphy-törvény, de annál rosszabb nincs, mikor hirtelen szembesül azzal, hogy semmi cucca nem maradt. Szóval mindenképp mondd el..Drukkolok:) és ne aggódj!
2011. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
tanulj meg írni kicsibogár, drága egyetlen tündér virágszál cuncika.
2011. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kiengesztelnéd, ha megtanulnál írni...
2011. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
2 parfümnek tömény illata van.nem érezni a lakásban?
2011. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Bűntett az emberiség ellen ez az írás...Komolyan mondom fáj a fejem most, hogy valahogy végigverekedtem rajta
2011. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
És én még le lettem pontozva az írás paródiájáért:D Pedig, ahogy látom, nem vagyok vele egyedül.
2011. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Bihztosh a shok kihálylány pohntozott leh. :)

2011. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!