Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mith cSináljak? Összetört...

LiTtLePriNcEsS(L) kérdése:

Most mith cSináljak? Összetörtem anyukám cuccait!

Figyelt kérdés

Délután kölcsönvettem anyukám parfümjeit ^^ és a sminesh dobozát, de véletlen lelöktem az asztalról és összetört :(:(:(

Ésh most nem mertem még neki elmondani, deh lassan megy fürdeni és észreveszi.. :S:S

Széttört 2 parfüm és a púder és a szemfestékek is kiszóródtak.. Deh én annyira nem akartam neki rosszat okozni.. ÉSh most úgy bánt a lelkiismeretem... :$

Mondjuk nem szokta magát sminkelni csakh nagy ritkán ha éppen megy valahova a munkahelyén kívül.. . =(

SeGíTsEtEk!!!!!!!

L/13


2011. nov. 29. 21:13
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Elmondtam neki, nagyon haragudott, kiabált velem, el is zavart aludni. Ma reggel felkeltett és mondta, hogy elvisz a suliba. (Pedig gyalog járok) Út közben megbeszéltük a dolgokat. Azt mondta, hogy nem azért mérges, mert ügyetlen voltam, hanem mert manapság túlságosan is függök a barátnőimtől :(

(most kerültem ebbe az iskolába, előtte nem voltam ilyen, akkor igazi barátaim se voltak)

A mozit persze megtiltotta, a kirándulásra viszont elenged. (de az már rég be is van fizetve)

És most nem tudom, hogy mit csináljak. Nem akarok lemaradni a barátnőim mellől :( Olyan jó érzés, hogy most a szünetekbe oda tudok menni hozzájuk, és meghallgatnak, ahelyett, hogy egész nap szótlanul ülnék a padomba, mert senki sem kíváncsi rám.

Hogy vegyem rá anyát, hogy mégis elengedjen néha velük?? Mert sokkal rendesebbek, mint ahogy ő gondolja őket. (ezt nem mondta, de látom rajta, hogy nem annyira kedveli őket)


(Egyébként nem vagyok rossz nyelvtanból, csak mér megszoktam, hogy így beszélünk egymással msnen, de csak poénból:) :)

2011. nov. 30. 13:42
 32/37 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon rendesek lehetnek, ha ilyen írásra tanítanak...Tudod kik írnak így? A plázacicák meg a ribancok.
2011. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Látod-látod, kislány. Édesanyáddal elintéződött az incidens - és az is kiderült, hogy tudsz te emberi módon fogalmazni, gondolatokat közölni, helyesen írni. Az vagyok, aki irgalmatlanul felpaprikázódott azon az eszement, hülye-modoros "stíluson", olyannyira, hogy lekent volna egyet. Egy "anyait". Nem csak tőlem, majdnem mindenkitől parodisztikus visszajelzéseket, gúnyolódást kaptál - és jogosan. Olyannak láttattad magad, mint akinek 20-as IQ-ja sincs. Írod, hogy a (végre megtalált!) barátnőidtől tanulsz így kommunikálni. Akik itt válaszoltunk, mindannyian tudjuk, hogy fontos a barátság. A te korodban különösen..DE: gondolj arra, milyen visszhangot kaptál, amikor megszólaltál a barátnőid stílusában? És milyet most, mikor a magadéban, ami élvezhető és emberi. Nem mindegy, milyen engedményeket teszünk a barátságainknak, meddig vagyunk hajlandók a barátaink viselkedéséhez idomulni. Ha azok a lányok fontosak neked, próbálj TE hatni rájuk; vállalj vezető szerepet, magyarázd el nekik, hogy az agyuk visszafejlesztése sehová sem vezet. Lehet, hogy a plázákban ez a "menő" manapság, de az utolsó kommented arra utal, hogy - szerencsére - nem oda való vagy, több van benned. No, ugye nincs harag?:-)
2011. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Azért a -ban, -ben, -ba, -be megkülönboztatésére is figyelj! Ez is egy súlyos, mai modorosság.
2011. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen visszajelzést kaptál itt GYK-n a barátnőiddel felvett stílusodra, abból kell szerintem kiindulnod: Anyukád valószínű ugyanazt látja bennük, mint mi, csak ő nem fogalmazott ilyen szélsőségesen, mint mi, hisz neki Te vagy a legfontosabb. Valószínű, ő sem kedvelheti azt a stílust, amit egymás közt használtok, mikor mindenki látja, hogy alapjáraton Te nem vagy olyan, csak, ha velük vagy.

Megoldás: be kell Anyukádnak bizonyítani, hogy nem fogsz kifordulni magadból, és azonosulni egy ilyen fakocka-szintű plázaemós agyrémmel, és azt is, hogy a barátnőid is normálisak. 22 éves vagyok, nem egy nagymama írja ezeket neked, és hidd el, nekünk is meg volt a barátaimmal az egymás közt használt agymenésünk, a haja állna égnek mindenkinek attól is, de mindennek megvan a maga helye. Ha látja majd anyukád, hogy a helyén tudod kezelni ezeket a dolgokat, és nem változol meg az újdonsült barátnők hatására, el fog engedni Téged moziba. Lehet, hogy nem most, de tőled függ csak, hogy mi lesz a döntése.

Bár, én megkockáztatom, ha leülteted anyukád, és elmondod neki, hogy ne féljen attól, hogy megváltozol a barátnők hatására, és tudod, hogy ezek a dolgok (írás, beszéd, nem ismerlek, de talán az öltözködési stílus, vagy az új sminkmánia) csak "poénok", és tudod, hol a határ, ha elenged moziba, be is fogod neki ezt bizonyítani, akkor megenyhül.

Hajrá kiscsaj:)

2011. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy elmondtad anyudnak.

Abban igazad van, hogy mindenkinek kell batát, de azért megkérlek ne vedd át a barátok minden hülyeségét. Mert néhány nagyon idétlen.

2011. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

4/36 mit jelent a szavak végén a sok h betü? fogalmam sincs! irjátok meg kérlek !

a kölni ügyet meg csak öszinte beismerö vallomással lehet

lezárni,hidd el az a legjobb !

2012. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!