Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan ember akire...

Nektek van olyan ember akire irigyek vagytok?

Figyelt kérdés
Ha igen,ki,és miért vagytok rá irigyek?
2011. nov. 30. 15:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%
Én fogazásgátlótól híztam így el, szóval, én nem javaslom. Előtte 48 kiló voltm, igaz, csak 160 centihez, de az is elég soványnak szamított(igaz, nem magamtól voltam olyan, akkoriban is vigyáztam, hogy mit eszek). Miután elkezdtem szedni meg felszaladtak a kilók, most 68 körül vagyok, hiába ettem egészségesen és keveset, azóta meg az istenért sem tudok lefogyni.
2011. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem. Mióta olyan helyzetbe kerültem, hogy szinte mindenkire irígy lehetnék, megtanultam, hogy csak megmérgezi az életemet az összehasonlítgatás, irígykedés. Le kell gyűrni, csak magadnak ártasz vele.
2011. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen, a sógoromékra, de ez nem rosszindulatú irigység :)

Nekik nagyon bejött az élet, bár tettek is érte.

Azt irigylem tőlük, hogy ők mindent együtt csinálnak. Együtt járnak dolgozni, együtt hordják a gyerekeket, mindent közösen oldanak meg, mert olyan a munkájuk.

Nálunk meg ilyen nincs, mert a párom reggel fél7-től este 6-ig távol van, így semmiben sem vesz részt. Az oviba évente 1x megy be, az óvónők, gyerekorvos stb. nem is ismerik szinte. Lemarad a gyerekei gyerekkoráról szinte, mert sajnos sokszor hétvégén is melózik...

Nagyon fárasztó, hogy MINDENRŐL nekem egyedül kell gondoskodni. Oviba, bölcsibe, orvoshoz hordani a gyerekeket, odafigyelni a vitaminokra, fejben tartani az ovis kötelezettségeket, tornára hordani őket stb, stb, stb. És akkor még a háztartás és a bevásárlás is egyedül az én dolgom.

Mondanom sem kell, a sógoromék azokat is együtt csinálják...

2011. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én is nagyon nehezen hízok,engem is folyamatosan bántottak az emberek,hogy miért nem eszek?! Mikor meglátták,hogy mennyit eszek egy ebédnél vagy vacsoránál,többet nem kérdeztek ilyet. Volt aki irigykedett, volt aki fintorogva méregetett.Egy ideje elkezdtem felszedni pár kilót,normális kapcsolatban élek,szerelmes vagyok és lehet ez az oka,de végre megmaradt rajtam egy kis súly.:)

Egész nőies lettem,a mellemet leszámítva, az valahogy megmaradt kicsinek...na de annyi baj legyen.:D

Lehet te is eléred azt a kort,hogy a szervezeted elkezd változni és te is hízni fogsz. Semmin ne stresszelj,lehet éppen az miatt nem hízol,hogy felveszed azokat a dolgokat amiket az emberek mondanak... LE KELL ŐKET TOJNI!:)


A kérdésre már válaszoltam(azokra vagyok irigy akik megvehetnek bármit maguknak)

2011. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!