Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért szól bele abba,...

Anyukám miért szól bele abba, hogy mire költöm a pénzt, amit tőle kapok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és mikor elmondom neki,hogy mire költöm,akkor azt mondja,hogy nem akar többet adni.Egyébként is közgázt tanulok,tudom,hogy mi hasznos nekem,mi nem.
2011. dec. 3. 19:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a taxin akadt ki.
2011. dec. 3. 19:41
 2/54 anonim ***** válasza:
71%
Taxira én sem adnék egy büdös fillért sem..Megértem anyukádat...
2011. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
62%
igaza van
2011. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha lesz kocsid, meglátod, hogy miért akadt ki. Szerintem csak felelősségre próbál nevelni.Jól állok anyagilag, de a taxi tényleg durva, bár ezek a tarifások talán nem, de amikor 2 kilométert 4000-ért vállal be, hát az agyam eldurran.
2011. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
92%
mert tőle kapod
2011. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
42%

Mert úgy gondolkozik, ahogy a kommentelők. Pedig sok esetben ésszerű döntés a taxi, de ezt már nem éri fel anyukád ésszel.

Másrészről úgy gondolja, hogy mivel az ő pénze, megszabhatja, mire költöd. A legegyszerűbb, ha megegyeztek egy havi fix összegben, és nem számolsz be forintra pontosan, miket vettél.

2011. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
94%
Én is adok a fiamnak pénzt.Néha én is megkérdezem,hogy mire költi..De ha nekem azzal jönne hogy taxizik belőle,bizony vérig sértődnék,mert sokkal értelmesebbnek gondoltam volna..De a fiam hasznos dolgokat vesz magának,és ezzel nincs is gondom..de taxira????
2011. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
85%

" Pedig sok esetben ésszerű döntés a taxi,"


Igen,akkor amikor menni kell a reptérre ki.Vagy akkor amikor havi bevásárlást csinálunk,és túl sok a cucc.Vagy akkor amikor szülni megyünk a kórházba és nincs kocsink..

De csak úgy taxizni?????????nagy luxus ám..

2011. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
85%
Ha taxira költöd, legalább titkold el... Én se adnék többet, ha megtudnám. Majd amit megkeresel magadnak, arra költöd, amire jól esik.
2011. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
75%
Sehol nem írta a kérdező, hogy "csak úgy" taxizott. Könnyen lehet, hogy pont egy havi nagybevásárlást vitt haza, vagy orvoshoz ment.
2011. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!