Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért szól bele abba,...

Anyukám miért szól bele abba, hogy mire költöm a pénzt, amit tőle kapok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és mikor elmondom neki,hogy mire költöm,akkor azt mondja,hogy nem akar többet adni.Egyébként is közgázt tanulok,tudom,hogy mi hasznos nekem,mi nem.
2011. dec. 3. 19:41
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
És ha késő van, nincs busz, ismerős... stb, akkor mi van? fagyon meg?
2011. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
5%

@19:55

Van lába, menjen gyalog. Nem egyszer mentem már haza gyalog 10-15 km-ről, mikor nem volt kedvem várni az éjszakai buszra.

2011. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy nagy taxizós, bár igaz megengedhetném magamnak, de akkor sem teszem. Egyetlen egyszer jöttem haza taxival, azt is azért mert lekéstem az utolsó metrót és nem találtam buszt.


Én úgy gondolom a kérdező nem írta, hogy csak úgy össze vissza taxizgatott a nagyvilágban, épp ezért én meg tudom érteni, ha egy ilyen helyzetről volt szó. Inkább érjen haza nyugodtan, nem csámborogva, minthogy valamerre elkóricáljon és aztán ne találjon haza...



20n

2011. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
16%
Aki nem talál haza, el se menjen otthonról... Kösz annak, aki lepontozott, biztos ő se talál haza magától...
2011. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Nőként egyedül 10-15 km-t gyalogolni :D ez aztán a jó tipp :D
2011. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
68%
Miért szól bele? Inkább miért ad pénzt! Felnőtt 20 éves ember vagy, inkább lennél hálás, hogy támogat! Ahhoz mit szólnál, ha azt mondaná ehetsz, alhatsz, moshatsz magadra otthon, de ő költőpénzt nem ad?
2011. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
2%

@20:05

Hol olvastad, hogy nő? Amúgy ha nő, akkor is tud gyalogolni. Ha meg fél, akkor pár taxizás árából vegyen fegyvert.

2011. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
97%

Én anyaként hátast dobnék ha a lányom azt mondaná hogy a pénzt nem hasznos dolgokra hanem taxira költötte.

De ha azt mondja a lányom hogy azért taxizott akkor először mert éjfélkor a parti után nem akart a népligeten keresztül menni egyedül,akkor még a taxi árát is visszaadnám neki.Mert akkor normális ötletnek tartom,hogy ilyen döntést hozott.De ha rendszeresen taxizik,mert így kényelmes...érthető ha pipa lennék.(ugyanis ha én tudok hajnalban BKV-val utazni,és délután elviselve a sok ember szintén buszozni akkor ő is megteheti) Szóval nem mindegy hogy a taxi miért volt..Ehhez azért egy értelmes mondatot kéne adni,és nem csak azt hogy "taxira"

2011. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Jolinar: megnézném, ahogy te hazasétálsz a Boráros térről esetleg a Határ úttól Gyál felsőig.. :))
2011. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
100%

Te emlékeztetsz egy osztálytársam Jollinar.

Az is állandóan játssza az elit katonát, közbe meghalna a kiképzésen, 200 métert alig tud gyalogolni és csak fegyverekről pofázik.


És délután is marha hideg van, éjjel én se szeretnél megfagyni.

2011. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!