Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért szól bele abba,...

Anyukám miért szól bele abba, hogy mire költöm a pénzt, amit tőle kapok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és mikor elmondom neki,hogy mire költöm,akkor azt mondja,hogy nem akar többet adni.Egyébként is közgázt tanulok,tudom,hogy mi hasznos nekem,mi nem.
2011. dec. 3. 19:41
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anya, szokott külön taxipénzt adni, de ha van busz és taxival megyek haza, akkor kiszokott akadni, egyébként amíg nem tudjátok, hogy milyen helyen lakik, ne ajánljátok, hogy gyalogoljon, azon a részen, ahol mi laktunk (már elköltöztünk), voltak a "kocsisok", ahol 1 ember éjszaka, kiszúr magának valakit és követi és hopp be a kocsiba, egyszer gyalogoltam haza kb 4 órámba telt, mire hazaértem az első buszok is elindultak, anya teljes kiakadt, mivel erdőn és vonatsíneken is átkellett menni, hogy hazaérjek, és hát nem kicsit voltam megijedve, persze kivilágított utakon én is nagyon ajánlgatnám, hogy gyalogoljon.
2011. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Gondolom ha nem volt busz, rossz környék volt stb.. akkor anyu nem akadt volna ki, hogy taxival ment haza.
2011. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

"Egyébként is közgázt tanulok,tudom,hogy mi hasznos nekem,mi nem."


Nem kell ahhoz közgázt végezni, hogy tudja az ember. De ha már közgázt tanulsz, akkor azt is tudnod kéne, hogy aki pénzt ad valamiért valakinek, az igenis elvárja, hogy tudja mire megy/ment a pénze. Sőt!...


Nekem úgy tűnik alaposan el vagy kényeztetve. De majd rájössz milyen jó dolgod volt, mikor már megdolgozol a pénzért.

2011. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Csak egy valamire kérlek!!!


Ne lépj politikai pályára! Nincs szüksége az országnak még egy ilyen kiváló közgazdászra.


Előre is köszönöm mindenki nevében!

2011. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!