Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondtam Anyunak, hogy nem...

Megmondtam Anyunak, hogy nem akarom, hogy eljöjjön majd a ballagásomra, megsértődött, érthető. Hogyan tudnám kiengesztelni anélkül, hogy beleegyeznék a jövetelébe?

Figyelt kérdés

Elsőben meghívtam Apuval együtt az évzárómra, de éppen válófélben voltak, ezért szabályosan lecseszett, mert azt akartam, hogy ott legyenek mindketten, és bizonyítványosztálykor az osztályban elkezdtek üvöltözni a tanár beszéde alatt. Azóta egyedül voltam minden évzárómon. Péntek reggel megkérdezte, hogy hívjuk-e el a nagyiékat is a ballagásomra. Én meg kijelentettem, hogy senki ne jöjjön, még ő sem. Természetemre a 'rezignált' jelzőt bármikor rálehet akasztani, szóval az, hogy megbántottam nem tud felzaklatni, az viszont igen, hogy azóta nem szól hozzám. Mit csináljak?

Bár a büszkesége nem engedné, hogy ezek után eljöjjön, szóval nem is nagyon játszik az a kiengesztelési opció.


2011. dec. 4. 15:49
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Amúgy szép hajnalt:)
2011. dec. 5. 04:10
 22/32 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj, de az én szüleim is elváltak, az én anyukám sem volt ott az öcsém ballagásán, és majdnem az enyémre sem jött el, sajnos egyéb okok miatt, az ő hibájából. Apuval azóta sincs jóban, de minden további ballagásra meghívtam őket, sőt, a szalagavatóra és az esküvőmre is hivatalosak. Te örülhetnél, hogy most jóban vannak, büszke lennék rá, hogy felnőtt ember módjára meg tudták oldani a dolgot... Megértem, hogy megsértődött...
2011. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ez nem volt számomra hasznos válasz. Nem tudok vele mit kezdeni. Tudtam, és megértem, hogy megsértődött, kb naponta szomorítom el az embereket hideg tényközléseimmel.
2011. dec. 5. 18:36
 24/32 A kérdező kommentje:
(Mert egy cseszett nagy bunkó vagyok, azért:D)
2011. dec. 5. 18:38
 25/32 anonim ***** válasza:
90%
Majd egyszer valaki megunja és leteker egy akkora maflást, hogy azonnal megtanulod szépen becsomagolni a hideg tényközléseidet. És rájössz, hogy nem egy cseszett nagy bunkó vagy, hanem egy elkényeztetett ostoba liba. :)
2011. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Igen, ostoba vagyok. De teszek ellene, fejlesztem magam az összes lehetséges területen, és nem reklámozom. Így a körülöttem élő emberkék mind-mind vakok, és azt hiszik, zseni vagyok. Pedig csak annyi a lényege, hogy angolból és fizikából kimagasló eredményeim vannak, és ha nem értek valamit(nem csak órákon...) akkor csöndben maradok, nem kérdezek vissza, rájövök magamtól.

Igen, elkényeztetett vagyok, de ez sem nyilvánul meg a hétköznapokban:")

És de, BUNKÓ vagyok. Mert ha most ismernélek, esetleg a legkedvesebb ember lennél számomra, csak veszekszünk, akkor képes lennék a múltad minden sötét emlékét felhozni, hogy szenvedhess, hogy tönkre tehesselek. Pedig csak mert meggyűlöltelek pár pillanatra. Hirtelen rádöbbennék arra, hogy bántalak, de továbbfűzném, kiegészíteném, fokoznám.:]

Egyedül akkor maradok csendben, ha valakinek rosszul sikerül a frizurája, mert akkor tönkretenném egy ideig az általános közérzetét, így csak megvárom, amíg lenő vagy valami, és akkor mondom el, hogy na ezt nem kéne. Egész aranyos vagyok.

2011. dec. 6. 13:14
 27/32 anonim ***** válasza:

Én még ilyet nem tapasztaltam, hogy valaki szeret, és büszke bunkó lenni.

De lehet csak itt szórakozik.

2011. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Amúgy az 'Elfújta a szél' tényleg szörnyű? Bár egy olyan ember mondta, akinek a 'Háború és béke' tetszett..áh, nem adok rá...xd
2011. dec. 6. 13:52
 29/32 anonim ***** válasza:
Te csak egy zavarodott kis kölök vagy, ha minden jól megy talán kinövöd.
2011. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Remélem kinövöm a kölökséget*-* azcsivagyokcsipuszcsi
2011. dec. 7. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!