Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanság...

Miért van az, hogy mostanság egyre több férfi megzavarodik ha születik egy gyereke?

Figyelt kérdés

Számtalan példát hallok és sajnos egyre többet hogy az első-második gyerek után lelépnek. Úgy értem közösen akarják a gyereket, várja, aztán mikor ott van mégse tudja magát egy kicsit hátrább helyezni. Egy pár hetes csemcsemő nem tudja magát ellátni de egy felnőtt férfi igen. Miért állnak le hisztizni?

Főleg ha a nő próbál kedvébe járni de hát azért érthető hogy ilyenkor nincs a toppon? Tényleg egyszerűbb elmenni bulizni, felszedni a kolléganőt netán elköltözni?

Miért nem lehet egy kicsit türelmes?

Természetesen tisztelet a kivételnek!!

És kérem nem arra vagyok kíváncsi hogy a nő így meg úgy...Nem.

Miért nem lehet időt adni annak az embernek aki világra hozta az Ő gyermekét, hogy egy kicsit összekapja magát?


2011. dec. 19. 21:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
öröm idejárni lepontozásért....
2011. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyet értek...nincs értelme, mert ha olyat írsz, amit másképp gondolnak már megy a mínusz, tök gyerekes.
2011. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
Talán azért, mert a legtöbb nő csak azért van együtt a férfival, hogy gyereket csináljon neki, és amikor megvan, akkor elhanyagolja a férjét. Először talán kisit magukba kéne néznie a nőknek, és elgondolkodni. Azt meg már megszoktuk a nőktől ezen az oldalon, hogy ha valamivel nem értenek egyet, akkor jön a lepontozás válaszok helyett és a hiszti. Komolyan nem érte, ha nem tudjátok hiszti nélkül elviselni, hogy valaki nem ért egyet veletek, minek tesztek fel kérdéseket?
2011. dec. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok, van gyerekem és még egy pillanatra se fordult meg a fejemben, amiket leírtál, sőt a környezetemben se, minden apuka büszke és boldog, persze vannak kisebb problémák, de hol nincs.Ahol apuka lelépett, ott már gondok voltak, vagy korán jött a baba, vagy nem vették észre, hogy már kihűlt a kapcsolat.
2011. dec. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
Én meg valahogy nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy azok a bizonyos übertökéletes apukák csak az ide írogató, valójában zsíros hajú és szétfolyt szupermamik képzeletében léteznek. Amelyik meg emellett még jól is viselkedik otthon, az máshova jár "feltöltődni".
2011. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jaj, ne legyél ilyen, utolsó. Az ide írók nem hazudnak, mindnek mintaférje van, és mind karcsú hosszú combú szépség. Ahogy a neten mindenkinek 25 cm-es farka és 140-es IQ-ja van, és ugye azt tudjuk, hogy a nőket a belső érdekli (a neten), haha.
2011. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nálunk éppen a férjem ment ki a formájából, cirka 15 kilót szedett fel mióta megszületett a gyerekünk. És akkor most csaljam meg, mert dagi lett? Lépjek le?
2011. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok megint, sajnálom, hogy neked elképzelhetetlen, hogy valakinek normális párja van. A munkám olyan, hogy szülés után is tudtam csinálni, így a párommal meg tudtuk oldani, mert olyan időbeosztásban dolgozik, hogy ő vigyázott napi 2-3 órát a picire. Lehet ezért, mert bele lett vonva, de tényleg nagyon jó apuka. Ja és nem folyok szét, már csak azért se, mert terhesen végig diétáznom kellett terhességi cukor miatt és mivel fodrász vagyok, a hajam sem hagyom zsírosan.
2011. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, az enyém is normális, de nem érzem azt a fajta kényszert, mint sokan, hogy úton-útfélen bizonygassam, ráadásul ismeretleneknek.
2011. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, de hol bizonygattam, egyébként pedig ezzel a zsíros hajjal jöttök, ami akkora badarság. Ducibb anyukákat látok, de zsíros hajúakat nem. Ha pedig a te párod normális, miért elképzelhetetlen, hogy másnak is az.
2011. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!