Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed anyja nem engedne...

Ha a férjed anyja nem engedne be karácsonykor (meg máskor sem) a házába Téged, és azt mondaná, hogy csak a férjed mehet haza, Te nem, az normális lenne?

Figyelt kérdés

Ez van velünk. Mit tegyek?

Mit tehetek?

A férjem nem tartja annyira gáznak, hogy mi mindig külön menjünk haza a szüleinkhez.

Normális dolog ez????

Valakinek volt így?

Mit tegyek?????? Mit tegyünk?????


2011. dec. 21. 08:36
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
14%
A házastárs az csak házastárs, a szülő meg mindig szülő marad.
2011. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 Allice válasza:
92%

"Én azt mondtam, én is megyek, még ha nem is enged be a Mama. Persze a férjem ettől ki van készülve, mert tudja, hoyg az anyja nem fog beengedni engem."


Ne alázd meg magad ennyire. Ha nem vagyok kívánatos valahol, nem megyek oda. De azokkal az emberekkel, akik így bánnak velem, tudom, mi a dolgom. Többet nem veszek tudomást róluk. És ebbe én a páromat is beleérteném, ha úgy állna a kérdéshez, mint a Te párod.

2011. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
84%

Már egyszer leírtam, hogy abból szerintem semmi jó nem sül ki, ha rájuk erőlteted magad. Ha nem akarnak beengedni, ez tényleg nem kötelességük, akár igazuk van, akár nem, az az ő házuk.

De! Neked meg jogod van ezt nagyon rossz néven venni, és ennek megfelelően bánni velük.

A párodnak viszont ettől még a szülei, ezt tiszteletben illik tartanod akkor is, ha nyilván ez nem egy ideális helyzet. Azt szerintem nem várhatod el tőle, hogy tagadja meg őket miattad, mert hát... a szülei, na.

Azt elvárhatod (én el is várnám), hogy mondja meg nekik, hogy ezzel a döntésükkel nem ért egyet, és hogy lehetőleg akkor ne szenteste, meg ne minden hétvégén, stb. üljön ott. Azt viszont nem várhatod el, hogy szakítsa meg velük a kapcsolatot!

Szóval ezt érezni kell. Sajnos az anyósokkal sok embernek rossz a kapcsolata, de erre a házasság nem mehet rá! (És a szülő-gyerek kapcsolat sem!)

Felnőtt emberek vagytok, ha a házasságodat amúgy fenn szeretnéd tartani, akkor kezelni kell ezt - felnőttek módjára.

2011. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
33%

25-én, 26-án lenyelném a békát, menjen a férjem.

Én vmiért arra gondoltam, hogy a 24-ét töltenétek így...

2011. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
32%

Te figyelj, minek erőlteted ezt? Nem kíváncsiak rád, ez van. Te akkor minek akarsz menni hozzájuk? Nem zavar téged, hogy pont leszarnak?

Menj át a szüleidhez ilyenkor és örülj, hogy a te szüleid normálisak. Ne akarj pitizni az anyóséknak.

2011. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a francba lenne ez normális?Az én párom egyszer találná ki,hogy külön menjünk,vagy nem állna ki mellettem,akkor mehetne ahova akarna.Mondjuk engem nem tiltottak ki a házból,pedig anyósomék is érdekes csodabogarak,régen nem kedveltek.DE!Az én párom megmondta,hogy ő engem választott és amint anyagilag úgy alakul (reméljük jövőre) akkor én leszek a felesége.Azt is megmondta,hogy a szenteste a miénk,csak 3-an leszünk.Ő kiállt mellettem.Kicsit eltértem a témától bocsi,de egy házasságnál akkor derül ki,hogy igazán egymáshoz valóak vagytok,ha a sok kis akadályt leküzditek.A férjednek ki kellett volna harcolnia az anyjáéknál,hogy igenis te vagy a felesége,és vagy együtt,vagy sehogy nem mentek.Mint ahogy a párom kiállt mellettem.Az anyja a férjed miatt ilyen.A férjed meg egy alamuszi nyuszi semmi több. Ne kelljen elmondanom,hogy egy házassággal ti már ketten egy családot alkottok.Oké,hogy ott a szülők,de neki már te legyél az első hisz a felesége vagy.Gyerek van?

Valami itt rég nem stimmel,hogy ez van nálatok.És még nála áll a bál.Rakd helyre,ne hagyd magad!!!E.

2011. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos azt mondanám, hogy rendben, nem megyek soha többet oda, de akkor sem amikor majd lesz unokájuk! Természetesen ők sem jöhetnek majd. Ennyi. Amúgy tényleg a férjeddel van a nagyobb baj, hogy nem áll ki melletted. Szóval nálam valószínűleg borulna a bili.
2011. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
83%
Hazástárs az csak házastárs,szülő meg mindig szülő,marad,az ilyen ne alapitson családot,maradjon otthon szüleivel.De ha már van új családja,lekéne egészségesen szakadni anyukáról,meg apukáról,mert ez a normális,aki meg mg 30 40 évesen is anyuhoz rohan a problémáival,és közbe feleség,gyerek le van tojva,az nem egészséges férfi,hanem egy nagyra nőtt óriáscsecsemő...
2011. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
ez az állapot nem normális,na meg anyósod sem a párodnak kerek perec mond meg hogy ha így áll ehhez hogy akkor vége hát menyen isten hirével,ha igazán érdeklödne ez iránt párod akkor ki állna melletted de itt úgy látszik még az ünnep sem fontos számára inkább anyuci pici fia maradt,a másik ki tudja hogy anyósod nem magyaráz be a hátad mögött valamit a férjednek amiért ilyen a viselkedése szerintem nyisd ki a szemed,ne hogy egyszer pofára ess!
2011. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy pedig azt mondja, ha így állok hozzá, akár vége is lehet." - konkrétan ebben a pillanatban b@sztam volna rá az ajtót. Nincs benned tartás? Nincs neked eszed?

Hozzámentél anyuci kisfiához, gratulálok!


24/F

2011. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!