Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed anyja nem engedne...

Ha a férjed anyja nem engedne be karácsonykor (meg máskor sem) a házába Téged, és azt mondaná, hogy csak a férjed mehet haza, Te nem, az normális lenne?

Figyelt kérdés

Ez van velünk. Mit tegyek?

Mit tehetek?

A férjem nem tartja annyira gáznak, hogy mi mindig külön menjünk haza a szüleinkhez.

Normális dolog ez????

Valakinek volt így?

Mit tegyek?????? Mit tegyünk?????


2011. dec. 21. 08:36
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, alapvető gondok vannak a kapcsolatotokban, ha a férjed azt mondja, hogy "akár vége is lehet"...

Biztos, hogy ő a megfelelő ember számodra? Nekem nem úgy tűnik, hogy meg lennél becsülve..

2011. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván nem normális dolog.

De, ha te sem nagyon vágysz oda (gondolom), akkor akár el is fogadhatod, és kész.

Szerintem ne rágd magad rajta.

Jó, a férjed meg akkor ne Szenteste menjen oda, nyilván aznap nehogy már egyedül hagyjon téged. Vagy te is hazamész? Persze ebben is meg lehet állapodni, ti tudjátok. Nem azzal kell foglalkozni, hogy normális-e, hanem, hogy hogy lehet akkor az adott szituációt a legjobban kezelni.

Annak nincs értelme, hogy anyósodékra erőltesd magad, ha nem akarnak beengedni. Lehet, a párod is csak ezt mérte fel, csak hülyén fejezte ki magát. Neki attól még a szülei, akkor is, ha nem ért egyet velük...

2011. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
44%
Ez ritkan fordul elo, de fogadd el ezt! A ferjedet elfogadtad, a szuleinek joga van ahhoz, hogy nem engednek be teged, illetve nem fogadnak el. Elozmenyek? Mivel az eskuvo elott fogadtak, s ott voltal, igy mar akkor elfogadtak teged, de biztosan tortent valami, ami miatt azota megvaltoztak, tehat ennek oka van, s nem hinnem, hogy a szakkepzetseg miatt lenne ez.
2011. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
90%
9:03: pedig van olyan, hogy a szakképzettség az "ok". A sógornőmet anyós mind a mai napig nem fogadja el, mert nem végzett egyetemet. Engem elfogadna (ugyanolyan végzettséggel mint ő), csak a sógornőmhöz való hozzáállása miatt nem akarok én közelebbi viszonyt vele.
2011. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
84%
De esküvő előtt még nem volt gond, én sem hiszem, hogy ez pont esküvő után jutott eszébe!
2011. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

Engem a férjed reakciója jobban meglep mint az anyósé.

Nálunk is így volt.Az apósom egyszerűen kijelentette,hogy engem soha nem akar látni az otthonában.A fiát igen.A párom viszont megmondta az apjának,hogy én a felesége vagyok,és ha én nem kívánatos személy vagyok akkor ő is.Így ő sem ment.Mivel az apja már 80 felé járt nekem kellett mondogatni,hogy a férjem menjen és látogassa meg..Én soha többé nem láttam..(azóta meghalt már)

2011. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól, hogy a férjed téged választott feleségének, veled kéne töltenie a karácsonyt, akár azon az áron is, hogy ebből az anyja kimarad. Az anyja olyan, amilyen. Ezen nem tudsz változtatni. Engem (is) a férjed viselkedése lep meg.


Én ilyen embernek nem szülnék gyereket.

Ha lenne gyereked, akkor is így gondolná a férjed, hogy te menj a te szüleidhez, ő pedig az övéhez? Szép kis család lennétek (és ezt minden bántás nélkül mondom).

2011. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
86%

Gyere hozzánk vendégségbe!

Szépen öltözz fel, vidáman mondd meg, amikor a férjed indul abba a házba, hogy EMBEREK meghívtak KARÁCSONYRA magukhoz!!!

(ha érdekl,írj,részletek priviben)

2011. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek ki kell állnia melletted. Én a helyedben nagyon elgondolkodnék, hogy tényleg olyan szilárd-e ez a kapcsolat, mint amilyennek hiszed, mert szerintem nem. Egyébként pedig ami nálam bevált: érezze meg a másik fél, hogy mit csinál. Te se engedd be a drága mamát. De ahogy látom, itt a fő probléma a férjed viselkedése.
2011. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben tuti, hogy a férjem sem menne.
2011. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!