Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed anyja nem engedne...

Ha a férjed anyja nem engedne be karácsonykor (meg máskor sem) a házába Téged, és azt mondaná, hogy csak a férjed mehet haza, Te nem, az normális lenne?

Figyelt kérdés

Ez van velünk. Mit tegyek?

Mit tehetek?

A férjem nem tartja annyira gáznak, hogy mi mindig külön menjünk haza a szüleinkhez.

Normális dolog ez????

Valakinek volt így?

Mit tegyek?????? Mit tegyünk?????


2011. dec. 21. 08:36
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
86%

"Hazástárs az csak házastárs,szülő meg mindig szülő,marad,az ilyen ne alapitson családot,maradjon otthon szüleivel.De ha már van új családja,lekéne egészségesen szakadni anyukáról,meg apukáról,mert ez a normális,aki meg mg 30 40 évesen is anyuhoz rohan a problémáival,és közbe feleség,gyerek le van tojva,az nem egészséges férfi,hanem egy nagyra nőtt óriáscsecsemő..."


A kérdésben kb. pont nem erről van szó. Szó nem volt arról, hogy a férje minden problémával futna haza, nem is tudom, hogy ezt miből következtetted ki.


Egyébként eleve nem értem, hogy a kérdező minek akar odamenni, ahol nem látják szivesen? Ezek után ha hívnának sem mennék ilyen helyre.


Egyébként szerintem sem túl normális dolog, de van ilyen.

Mit lehet tenni? Nyugodj bele, kerüld a banyát.


ui.: ha ilyen helyzetben lennék, fel sem venném a dolgot, sőt, örülnék, hogy megúsztam egy kínos karácsonyi ebédet/vacsorát. (tetszés szerint)

2011. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nem csak egy ebédről van szó, aztán indul is haza, hanem mivel 200 km választ el bennünket, így a 25-e és a 26-a is az övé.
2011. dec. 22. 08:19
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van 2 napod, hogy összepakold a dolgait, majd a csomag tetejére a ház előtt teszel egy kis pénzt üzemanyagra, a visszaútra az anyjához.
2011. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

KÖszi az öteletet!

De a cél: a házasságunk megmentése!

2011. dec. 22. 09:54
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj,hogy amiket leírtál azalapján a férjednek mindegy,hogy együtt vagytok vagy külön.Bocsi,de én ilyennel nem próbálnám meg javítani a házasságomat inkább elválnék tőle.És boldog vagy?E.
2011. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel értek egyet. Ha a férjem életében nem én lennék az első, egy percig nem ülnék vele többet.
2011. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

Na én megmondanám neki,hogy mehetsz anyádhoz semmi gond.Csak maradj is ott.

Nálunk a volt férjem anyjával volt ilyen helyzet.A párom rettentően leosztotta az anyját.De úgy ,hogy már a végén nekem kellett visszafogni és elrángatni.

Szeret ez a pasi egyáltalán téged?Nekem gyanús ,hogy nem.

2011. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Ti együtt csak egy fedél alatt éltek.Megmenteni a házasságot?Drága ez már rég nem az .Itt megalázó és megalázott viszony van.

A helyedben jan.2-án keresnék egy ügyvédet és beadnám a válókeresetet.

Ez a helyzet soha nem lesz jobb.Ha gyerek lesz akkor sem.Akkor gyerekestől fog leszarni.

2011. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

"KÖszi az öteletet!

De a cél: a házasságunk megmentése!"


Ahhoz te egymagad kevés vagy. Ha a férjed ennyire lesz*rja, te törheted magad a végtelenségig a megmentésért.

2011. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha még idenézel esetleg, megírod, kérlek, mi lett veletek? Hogy oldottátok meg?
2014. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!