Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már az őrület határán vagyok!...

Már az őrület határán vagyok! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Ma már tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban bocsi hogy még egyszer felteszem de már kezdek megőrülni...a lényeg az hogy kaptam egy külföldi munka lehetőséget és a párom nélkül nem szívesen megyek olyan messze...2 hete megy a veszekedés hogy már én pedig menni fogok mert különben elhagy és zsarol egyfolytában...egyszerűen nem tudok vele normálisan beszélni rendesen hogy beszéljük meg a dolgokat..egyfolytában leráz és nem hallgat meg hogy amíg nem megyünk együtt addig lenne másik lehetőség is,egyszerűen nem hallgat meg,leráz engem és zsarol,nem veszi észre hogy tönkre teszi az egészet ezzel..már nem tudom mit csináljak hogy rátudjam bírni arra hogy meghallgasson és ne fenyegessen és zsaroljon,neki sem jó ez így és nekem sem...mennék én nem is azzal van baj,de nem így hogy zsarol és semmi lelki támogatást nem kapok tőle,hanem egyszerűen csak kaptam egy ultimátumot aztán ennyi...
2011. dec. 25. 14:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

az előző kérdésem ez volt egy kis leírásként..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. dec. 25. 14:52
 2/21 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba, és járd a magad útját, ha nem képes megérteni.
2011. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
és most mit vársz ettől a kérdéstől?? Hiszen az előző kérdésere sokan válaszoltak,és kaptál is sok értelmes választ is..Arra számítasz hogy ide még többen írnak??
2011. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

ma 15:02


nem muszáj ide írnod ha nem tudsz válaszolni...van még elég kérdés ahova írhatsz...amúgy meg menjél máshova kötözködni..

2011. dec. 25. 15:04
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy viszontkérdésem lenne. TE a munka miatt szeretnél kimenni? (Most a párod később megy, vagy nem is megy, ezt ne vedd figyelembe a válasznál).


Van kedved ahhoz a munkához, a környezetváltozáshoz?

2011. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az elozo kerdesedben nem azt irtad, hogy munkanelkuli vagy? Akkor mi mas megoldas lenne?

Szerintem nem zsarol, csak jot akar neked, nem akarja hogy lemaradj valamirol omiatta.

Azert nem akar mar errol bezelni, mert mindenapos beszelgetes lett ebbol.

A ferfiak csak egyszer szeretnek megbeszelni valamit, nem tobbszor.

2011. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt
2011. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
15.07-es, már az indítójában be is linkelte a korábbi kérdését.
2011. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Van kedved ahhoz a munkához, a környezetváltozáshoz?


Nélküle nem sok,vele jobban eltudnám képzelni a dolgot..egyedül eléggé befordulnék ott...

2011. dec. 25. 15:08
 10/21 A kérdező kommentje:

ma 15:07


ne legyen gyanús mert már belinkeltem az elején...

2011. dec. 25. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!