Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan reagáljam...

Segítség! Hogyan reagáljam le? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Apukám folyton ilyen, én nem is tudom hogy kellene hívni, rossz indulatú(?) bunkó(?) megjegyzéseket tesz és nem tudom mit szóljak hozzá, hogy oltsam le.


1. Van egy kis spórolt pénzem, most tettem le a jogsit és mindenképpen szeretnék egy régebbi autót venni (semmi kényelem nincs az életemben, szerintem ennyit megérdemlek). Erre apukám: "Én nem fogok neked pénzt adni, hogy fenn tartsad... másnak jó a bkv neked nem.. nem vagy te királynő hogy autóval járj.."


2. Gondolkodtam hogy automatát vagy kézit, de arra jutottam, hogy ha például később a munkahelyemtől kapok egy cégautót ami kézi, muszáj lesz tudnom vezetni. Erre apukám: "Már ott tartasz, hogy cégautó? Még fel se vettek az egyetemre..."


3. Van egy barátom, akinél néha (heti 1x) töltöm az éjszakát. Erre apukám: "Nem minden lány alszik a hapsijánál, vannak rendes lányok is.."


4. Mondom, hogy vettem magamnak egy új nadrágot, mert akcióba volt. Erre ő: "Másnak nincs mit ennie, nézd meg a híradót hány ember lett öngyilkos mert nem tudott enni adni a gyerekének"


20/L


2012. jan. 7. 18:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Apád irigy rád.
2012. jan. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!