Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leghamarabb hány éves korodban...

Leghamarabb hány éves korodban költöznél el otthonról úgy hogy nincs párod tehát egyedül élnél?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, még tanulok de már nem sokáig.

Ha dolgozni fogok akkor sem költözök el otthonról mert nincs barátnőm, nincs kivel összeköltözzek, pedig a korombeliek közül már vannak akik nem a szülőknél laknak.

Nem tudom ki hogy van vele, én szeretem az önállóságot de egyedül egész nap azért nem bírnám ki.


2012. jan. 10. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én 20 évesen költöztem el, a párommal költöztünk össze. Viszont nem is volt jó otthon élni, bár szerettem apukámat, de nagyon régi felfogású. Viszont, ha nem lenne párom, szerintem még otthon élnék, adnék a rezsibe, 30000 körül, 20-at magamra költenék, a maradékot elraknám, ez jelenleg 70 ezer forint. Szerintem ez nem rossz, főleg, hogy négy és fél éve költöztem el otthonról. Már legalább 3 millám lenne... De viszont így csak akkor mennék vissza, ha nagyon nagy baj lenne, jobb a külön élet, én amondó vagyok. Szeretem apukám, de jobb ez így, még ha nem sok megtakarításunk is van. Ha dolgozol, én azt mondom, maradj, amíg bírod, vagy lehet, nyilván attól függ, milyen a kapcsolatod a szüleiddel. De ha jó, akkor maradj, és gyűjtögess.
2012. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 25 éves koromban költöztem otthonról egy másik városba albérletbe a munka miatt, amúgy maradtam volna otthon, mert nagyon jó a viszonyom a szülőkkel. Aztán három éve meghalt az édesapám. Akkor úgy döntöttünk anyámmal, hogy ne legyen egyedül eladjuk a régi házunkat, és veszünk abban a városban ahol dolgozom egy házat, ahol mindketten együtt lakunk, de mégis külön lakrészben. Most ő lakik a földszinten, én a párommal meg az emeleten.
2012. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19 éves koromtól nem lakom otthon.
2012. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen elkültöztem volna, ha nem ismerném a férjemet, és otthon élnék. Albérlet ára ide vagy oda, az önállóság megfizethetetlen.
2012. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én 18 évesen egyetemre mentem és annak a koleszában, egyetem után egy évet még otthon aztán költöztem el, volt lehetőségem venni egy lakást. (25 évesen, ekkor már 3 éve dolgoztam, raktam félre pénz meg szülök is segítettek).
2012. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!