Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt nem engedi egy...

Mi miatt nem engedi egy szülő, hogy a már felnőtt gyerekének a párja ott aludjon náluk?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről van szó 21 éves lány. És már több mint 2 éve együtt van a barátjával. De most télen is haza kell sétálnia esténként a fiúnak a hidegben, mert éjszakára nem maradhat. Pedig már évek óta tudnak róla a szülők hogy van szexuális élete, ez már természetes is.

Akkor mégis miért nehezitik meg a kapcsolatukat ezzel?

Számomra ez nagyon furcsa, nekem már 16 éves koromtól kezdve szivesen fogadták az udvarlóimat, sőt pont azt szerették ha otthon vagyunk biztonságban.

A lány pont emiatt akar albérletbe költözni minnél hamarabb. De így szerintem csak elrontja az egész jövőjét. Amíg én jó légkörben itthon lakok még évekig és gyűjtöm a pénzt, addig neki semmije nem lesz mert elmegy az albérletre. Én sajnálom őt emiatt..

Nem szemétség ez kicsit egy szülő részéről? Ha már támogatni nem tudja, legalább ne nehezitse meg azt hogy saját magának gyűjtsön a jövőjére.


2012. jan. 16. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Nálam sem aludhat senki. Ennek igen egyszerű oka van: panelban lakunk 4-en (anyám, én + 2-an bátyám). 4 szobás a lakás, mindenkire jut 1 szoba. Viszont az enyém nem külön bejáratú :( Vagy bátyámon, vagy anyukámon kell átmennem ahhoz, h bejussak a saját szobámba :(

20/L

2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12%

21 évesen már illik költözni ha ennek a szex az oka hát legyen meddig legyen otthon

30 éves koráig mire össze kuporgat valamit, menet közben házasodjon,

szüljön a nagyszülők nyakára....

2012. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!