Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki aki volt ilyen helyzetb...

Valaki aki volt ilyen helyzetben, tudna tanacsot adni? Parom elozo kapcsolata es a kozos kisfiuk. Bovebben lent.

Figyelt kérdés
1,5 eve elunk egyutt parommal,kisfiat (8 eves) nagyon ritkan latja,tavolsag es egyeb okok miatt,telefonon naponta beszelnek,en meg nem talalkoztam vele.Az anyuka kozolte a kisfiuval,hogy az apja azert nincs veluk,mert egy masik novel -velem- el egyutt (persze meg csak nem is ismertuk egymast,amig ott lakott)a gyerek 4 napig nem beszelt parommal.Most terveztunk egy kozos latogatast a gyerek szulinapjara,de ezek utan nem tudom jo otlet e,hogy en is megyek,vagy megis mit csinaljunk?Az anyuka folyamatosan ellenunk forditja a gyereket,fog ez kesobb jo iranyba valtozni?Normalis valaszokat,legyszi!
2012. jan. 16. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Néha azért megy el az apa a megunt családtól, mert úgyis lesz egy nő, aki a nyakába ugrik. Gondolom,itt ez volt, most szívja mindenki. Én értem a helyzetet, pokoli helyzetben hagyott itt a gyerekek apja a legnagyobb bajban, mert neki mégsem ez kell, és simán talál új nőt a neten. És igaza van, könnyedén megteheti, mi meg várhatjuk haza egy életen át. Mert megteheti, megteszi. Nem volt itt veszekedés, egyszerűen neki új kell, más kell, ez nem elég. Én is gyűlölni fogom a nőt, aki pátyolgatja ezek után, amit velünk tett.
2012. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondd neki, ha jó kisfiú lesz, megfoghatja a nunidat. Hidd el, kezes bárány lesz...
2012. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10.42. Jogos a felháborodásod, jogos a haragod, és minden asszonyé, akit a férfi magára hagyott a gyerekkel, gyerekekkel. Ezért is tanácsoltam, a kedves kérdezőnek, hogy nem kell neki odamenni. De, ugye mindannyian ismerjük a férfiaknak azt a nem éppen előnyös tulajdonságát, amivel az új hölgyismerősnek a régi partner minden tulajdonságát ecseteli, csak éppen a jókat hagyja ki. Persze, minden férfi önhibáján kivűl vált el, mert későn jöttek rá, hogy rosszul választottak. Ismered, ugye... A nő rögtön megsajnálja szegényt, és igyekszik megvigasztalni a kis megtört szívét. Melyikünk kezdené hasonló helyzetben firtatni, hogy hogy is volt ez tulajdonképpen. Én nem ítélem el egyiket sem ilyenkor, mert ugye nem a házasságba kavart be, válás után pedig szabad ember, azt csinál, amit akar...
2012. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
10.42. Nem parom hagyta ott oket,a no dobta ki azzal,hogy neki nem kell csoro,inkabb keres valami penzeset.Amihez azota is tartja magat,havonta uj penzes ferfival van egyutt,de ez nem a mi dolgunk,nem is erdekel.Es nem patyolgatni akarom a gyereket,de mivel paromhoz tartozik,alap dolog,hogy elfogadom.De ha nem,hat nem,ezzel az ellensegeskedessel elsosorban nem nekem art, kapcsolatunk parommal eddig se romlott ez miatt,remelhetoleg ez utan sem fog.Csak a gyereket sajnalom...
2012. jan. 17. 18:20
 15/15 anonim ***** válasza:
kár hogy pont a szülinapján mennétek,mert annak a kisfiúról kell szólnia,nem az új barátnő bemutatásáról.de amúgy meg már másfél éve együtt vagytok,ideje lenne hogy megismerjen téged.az anyja is havonta új pasit visz haza,kétlem hogy a gyerek azt hiszi hogy miattad mentek szét.
2012. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!