Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas bunkóság igaz?

Hatalmas bunkóság igaz?

Figyelt kérdés

Egy nőismerősöm mesélte nemrég nekem, h a párja azt a megjegyzést tette rá és egyúttal minden nőre, h "egy harminc év, vagy a feletti nő jobban teszi ha ki se lép az utcára, ezzel is megkímélvén a látványtól a férfiakat".


Mondjuk nem is értem miért van továbbra is akkor ezzel a férfival, de az egy másik kérdés lenne...



2012. jan. 18. 07:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
nooormáális? ez hülyeség kérem szépen...nincs is jobb, mint egy érett milf:D
2012. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az anyját is így köszönti az úriember...
2012. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, így akarja leépíteni a barátnőjét! Szegény nő ha tényleg kapható rá, akkor le is épül, úgy hogy jobb, ha dobja ezt a primitív kisebbségi fa5zt és keres egy normális férfit.

Én ilyen alakkal le sem állnék már egy hasonló kijelentés után. A pasit is biztosan lehetne valamivel jól megalázni, úgy hogy ki sem merné tenni a lábát...

sosem érettem az emberek miért élnek olyan kapcsolatban, ahol az nem szeretik, tisztelik egymást...akkor miért vannak együtt?

A nő jól tenné, ha kidobná röhögve és végre keresne egy hozzáillő férfit.

30N

2012. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

Bunkó a fickó nagyon!

Mellesleg szerintem a 30 fölötti nők sokkal jobban néznek ki, mint a 30 fölötti férfiak.

Biztos a társadalmi nyomás hatására, de sokkal jobban adnak magukra, csinosak, ápoltak, fittek.

A férfiak jó nagy hányada meg már 27-28 éves korában úgy néz ki, mint a saját öregapja.

Pocakosak, el vannak hízva, ápolatlanok, stílustalanul öltözködnek.

Egy csomó jó nőt látok éppen hogy közepes férfi oldalán.

Voltunk nyáron egy esküvőn, ahol ott volt egy férfi, azt hittem kb. 45 éves, erre kiderült, hogy barátommal egy idős, csak 28.

Úgyhogy a férfiak is adhatnának magukra, mert eléggé lepusztultak tudnak lenni 25 után.

A barátnőd párja meg simán egy tahó, ott kéne a lánynak hagynia, mert ez csak rosszabb lesz.

2012. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Hát...bókolni biztos hogy nem tud a pasi

ne csodálkozz h miért van vele együtt

ha hagyja h ilyeneket mondjon neki,nem tesz semmit ellene,akkor megérdemli a csávót

én biztos beszóltam volna neki valamit de a harminc év feletti csávók is tegyék ugyanezt akkor

hím soviniszta genya

2012. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az ilyen "embereket" hívják Tajgetosz-pozitívnak :) Ez akkora tahóság, hogy reagálni sem érdemes rá.
2012. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy hülye! Meg a felesége is, hogy ezt tűri! Páros lábbal rúgnám seggbe. Az ilyen embereknek semmi realitása sincs saját magáról.Gondolom ő azt hiszi, hogy ő minden nő álma. Pff...sugárba hányok tőle...
2012. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Pfuj, undorító egy alak lehet, ha ilyeneket mond! A nőismerősödnek meg nincs ki minden kereke, ha ezt hagyja és már nem lépett le régen.
2012. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

ha még csak szimplán a párja,mond meg h lépjen le

amíg lehet

egy ilyen pasi nem tiszteli a nőket

lehet a megcsalás se állna tőle messze

ilyen pasiknak kellene a görcstől rokiznia a nők előtt

2012. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!