Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas bunkóság igaz?

Hatalmas bunkóság igaz?

Figyelt kérdés

Egy nőismerősöm mesélte nemrég nekem, h a párja azt a megjegyzést tette rá és egyúttal minden nőre, h "egy harminc év, vagy a feletti nő jobban teszi ha ki se lép az utcára, ezzel is megkímélvén a látványtól a férfiakat".


Mondjuk nem is értem miért van továbbra is akkor ezzel a férfival, de az egy másik kérdés lenne...



2012. jan. 18. 07:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

amúgy ismerek 30 35 éves nőket akiknek gyönyörűen áll

ez a kor,és az idő csak még szebbé tette őket

Angelina Jolie már elmúlt 30,és még mindig a legszebb nő a világon,mondjon akárki akármit

2012. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Valóban bunkóság ilyet kijelenteni, szerintem nagyon sok kívánatos 30 éves nő van. Elnézve a fiatal korosztályt, persze tisztelet a kivételnek, én inkább voksolnék egy ilyen nőre, aki már nyugodt, rendes, nem kapkod, van élete, egzisztenciája, tartása, mint egy fiatalabb, de "őrült" lányt.

23 F

2012. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

# 21

Jolie jól nézett ki pár éve, de nem is az évek múlása tett neki rosszat, hanem ő maga. szörnyen sovány. ue a helyzet Liv Tylerrel is

2012. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem bunkóság. Én is javasoltam már olyat, hogy a strandra csak a jó nőket engedjék be, vagy legalább is nekik legyen ingyenes, a rusnyák meg fizessenek többet.
2012. jan. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
05:09 a szépség relatív. Ki döntené el és hol húzna határt, hogy ki a szép és ki nem?
2012. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"ma 05:09"


Jaj hagyjad már a hülyeségedet ba.dmeg!

Miért?

Te menő vagy,sztár vagy?

Aki így gondolkodik a nőkről az nem férfi,csak egy kis

langyi!

2012. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

05:09


Megkérdeztem erről anyucidat is a sarkon,és szerinte is bunkóság!!!


ennyi

2012. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mennyi csúnya nő van itt, fúj!
2012. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!