Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anya vagyok két...

Egyedülálló anya vagyok két gyermekkel, szerintetek belevágjak az albérletbe?

Figyelt kérdés
szüleimmel élek de apámmal nem lehet kíbírni az életet mert alkoholista, fenyeget, minden k....-nak elmond a gyermekeim előtt, sőt régebben már olyan volt hogy a kést is felemelte rám, ha iszik egyszerűen nem lehet kíbirni vele, szegény gyermekeim sem bírják már tovább, teljesen tönkremennek ők is, mint én annak idején gyerekkoromban, szerintetek egyedül elinduljak albérletbe 2 gyermekkel össz bevételem 96 ezer ft, ebből kijön az albérlet+kaja? esetleg kapnék e az önkormányzattól valami albérlet támogatást, vagy lakhatási támogatást vagy minek mondják, nem tudom pontosan, szerintetek? segítsen valaki mert egyszerüen nem bírjuk tovább, ja és nincs aki segítsen se barátnőm, se senkise :-(
2012. jan. 20. 20:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
anyukám nagyon nem is szól hozzá ha bolond apám, vagy ha rászol akkor őt is mindennek elmondja, és akkor csak űvöltözés veszekedés van a házban, anyukám is sokat szenvedett mellette de most is szenved mellette, de mondtam neki hogy mért nem vál el tőle és neki is nyugodt élete lenne, de látjátok inkább nem mert hülye bocsika de ezt kell írnom :-(
2012. jan. 20. 20:40
 12/28 A kérdező kommentje:
és tudjátok csak azt akarom hogy az én gyermekeim ne abba nőljenek fel amibe én nőttem fel 19 éves koromig értitek? :-(((((((((((((( csak akkor vagyok boldog ha ők is boldogok
2012. jan. 20. 20:43
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Akkor fogjatok össze anyával és az öreget tanitsátok meg a rendre!Ti 2en vagytok és õ egyedül. Ne hagyjátok magatokat!
2012. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
zala megyében lakok
2012. jan. 20. 20:45
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon megértelek és kivánom nektek, hogy sikerüljön elérnetek a céljaitokat!
2012. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%

És, ha nem találsz majd munkát, de lejár ez a 96ezer forint, mert gondolom nem kapod majd örökké, akkor hogy fogtok megélni az albérletben?

Szerintem is próbálkozz az önkormányzatnál. Szociális alapon kaphatsz lakást. Úgy tudom kb 15ezer forinttot kell fizetni havonta egy fundamenta kasszába és kb 5 ezret a lakásért. Környékezz meg egy helyi képviselőt, sírd el neki a bánatot, hátha felkarol és melléd áll majd amikor pályázni kell a lakásra.


Én a helyedben addig nem lépnék le a szülőktől, amíg nincs biztos jövedelmem hosszútávra és egy nagyon olcsó lakhatási lehetőség szintén hosszútávra. Szociális lakásokat általában 5 évre adják...

2012. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
látjátok, de saját anyám sem segít nekem,mert mindig azt mondja nekem oldd meg a te dolgot, mondtam neki kössz, nagyon rendes vagy, mért kelett nekem megszületnem, mért csináltatok engem, ja amugy amikor anyukám megszülte a tesómat fél évig rá sem nézett a saját gyermekére, mert akkor is bolond volt apám, de akkor mért szült még anyám 2 gyermeket neki, mért? egy alkesz bolond, agybeteg embernek?
2012. jan. 20. 20:51
 18/28 A kérdező kommentje:
félek segítséget kérni, mert félek hogy elveszik tőlem a gyermekeimet, és ha tudom nem lennének melettem akkor nem bírnák ki nélkülem, mert nagyon anyásak
2012. jan. 20. 21:01
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan igy veszik el a gyerekeidet, mert ilyen környezetben neveled. Inkább hajtsad a segitséget és ne félj!Akkor vennék el tõled, ha nem foglalkoznál velük és te is alkoholista lennél.Az anyudat meg ne vádoljad, mert te is abba a helyzetbe estél. A férjed neked is lelépett.
2012. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

"látjátok, de saját anyám sem segít nekem,mert mindig azt mondja nekem oldd meg a te dolgot, mondtam neki kössz, nagyon rendes vagy, mért kelett nekem megszületnem, mért csináltatok engem, ja amugy amikor anyukám megszülte a tesómat fél évig rá sem nézett a saját gyermekére, mert akkor is bolond volt apám, de akkor mért szült még anyám 2 gyermeket neki, mért? egy alkesz bolond, agybeteg embernek"


Te pont ugyanezt teszed a saját gyerekeiddel... Te mért szültél gyerekeket, ráadásul kettőt is egy verekedős iszákosnak...?

2012. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!