Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anya vagyok két...

Egyedülálló anya vagyok két gyermekkel, szerintetek belevágjak az albérletbe?

Figyelt kérdés
szüleimmel élek de apámmal nem lehet kíbírni az életet mert alkoholista, fenyeget, minden k....-nak elmond a gyermekeim előtt, sőt régebben már olyan volt hogy a kést is felemelte rám, ha iszik egyszerűen nem lehet kíbirni vele, szegény gyermekeim sem bírják már tovább, teljesen tönkremennek ők is, mint én annak idején gyerekkoromban, szerintetek egyedül elinduljak albérletbe 2 gyermekkel össz bevételem 96 ezer ft, ebből kijön az albérlet+kaja? esetleg kapnék e az önkormányzattól valami albérlet támogatást, vagy lakhatási támogatást vagy minek mondják, nem tudom pontosan, szerintetek? segítsen valaki mert egyszerüen nem bírjuk tovább, ja és nincs aki segítsen se barátnőm, se senkise :-(
2012. jan. 20. 20:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!

Most akkor csak az a jövedelmed van, amit a gyerekek után kapsz? És soha életedbe nem is dolgoztál?

De azért aggyanak, aggyanak! Nem semmi.

2012. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
de előtte dolgoztam, meg közben is voltam közmunkán
2012. jan. 21. 09:35
 23/28 A kérdező kommentje:
és ne azt hiddjétek hogy kisebbség vagyok, mert nem vagyok az
2012. jan. 21. 09:36
 24/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzetedet, de lentebb kell adni az igényekből, ah boldogulni akarsz. Eleve kizárod, hogy nem vállalsz olyan munkát, ami mellett nem tudod hozni vinni a gyerekeket? Szerinted kinek van manapság olyan állása, ami mellett kényelmesen megoldja ezt? Kénytelen leszel fizetett segítség után nézni, ha boldogulni akarsz, ha a családodra nem számíthatsz. Gondolj bele, hogy mi lesz, ha nem kapsz annyi pénzt a gyerekek után? Akkor miből eteted őket? Nem kérsz segítséget, mert félsz, hogy elveszik őket? Akkor mégis kitől mit vársz? Anyukádnak igaza van, neked kell megoldanod a problémáidat. De az nem problémamegoldás, hogy semmi sem jó, de valaki segítsen.
2012. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%
bocsi, de nem tudlak úgy igazán sajnálni.20 éves vagyok,és diákmunkát végzek nyaranta.Mint látom, a 96 ezer ft nem munkából származik. Szóval hozzádvágnak havonta ennyi pénzt, úgy hogy te ezért lényegében annyit tettél, h szültél 2 gyereket, akiket most nem tudsz eltartani.Anyukám napi 8-9 órát dolgozik kevesebb pénzért, mint Te kapsz.Nincs kényelmes meló ez igaz, de ha valamit kezdeni akarsz, akkor mindent elvállalsz.A másik dolog, ha szereted az apukád, nem elmenekülsz, hanem igenis mellé állsz.Hiszen ő beteg és nem csupán alkoholista.
2012. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
apámmal sokszor szépen megprobálok vele beszélni szép szavakkal, de egyből rámüvölt kiabál velem, fogdd be a szádat mert....., szóval terrolba élek és fenyeget, egyszerűen nem lehet hozzászolni, megprobálok segitséget kérni a családsegítőn keresztül és köszönöm szépen akik megprobáltak nekem segíteni, írtak nekem vissza
2012. jan. 21. 12:29
 27/28 anonim ***** válasza:

Anyukáddal tegyétek rendbe az apót!

Ha elveszed a pénzét, nem fog tudni miből inni, ha meg kötekszik, ne hagyd magad!

2012. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én se tudlak sajnálni, menj el dolgozni és ne a kifogásokat keresd. Vidd be a gyerekeket korábban, maradjanak bent ügyeleten miután vége a napközinek. Eseleg ha már iskoláskorúak akkor járjanak egyedül, vagy egy közelben lakó ismerős családdal. Az én anyám tényleg nem tud dolgozni, mert nem tud járni, ülni, mozogni sem, mégsem érdekli az önkormányzatot, felőlük akár éhen is halhatna, úgyhogy nem is értem milyen alapon kapsz te ennyit. Állj a sarkadra és oldd meg a problémáid.
2012. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!