Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék, hogy a...

Mit csinálhatnék, hogy a blokkon más pénzösszeg legyen?

Figyelt kérdés

Tartoztam valakinek 2000 ft-tal. Apa adott pénzt hogy csizmát vegyek, mert a régi tönkrement. Vettem is de 2000 ftal többet mondtam hogy többe került.


Szeretné látni a blokkot holnap :S mit csináljak hogy 2-essel több szerepeljen a blokkon? nem lehetne valahogy átfesteni, átírni? Nem tudnék valahonnan blokkot szerezni, boltból vagy nem tudom honnan:S


Apa nagyon kiakadna, mostanság munkahelye miatt is elég stresszes és utálja, ha valakinek tartozom. Szobafogságot kaptam mert anno tartoztam valakinek egyszer, és most még idegesebb a munkája miatt, nagyon kiakadna! Tudom nem szép dolog füllenteni, de táncot kell próbálnunk műsorra, és sok helyre kell mennem... ide-oda futkozom:S mit tegyek? hogyan csinálhatnám meg a blokkot hogy 2000-vel több legyen rajt?


2012. jan. 22. 21:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Mondd, hogy elhagytad a blokkot/nem találod. Máskor meg nem kölcsönkéregetni kéne vagy olcsóbb csizmát venni....
2012. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jan. 22. 21:36
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Nehogy el hagyd a blokkot! Nagyon gyanús lenne, már eleve azt se értem, apukád miért kérte, ha csak nem gyanakszik..


A legtöbb amit tudsz tenni, hogy lecsöpögteted vízzel, úgy is esett, és hát elázott. De arra nagyon figyelj, hogy apukád szeme láttára a cipős zacskóból vedd ki!


Nehogy ráírj valamit a dobozra, mert szerintem azon ilyen matrica van, nyomtatott dolog, feltűnő lenne. Amúgy is, általában leárazzák a terméket, nem pedig felviszik az árát.


Amit még el tudok képzelni, hogy én tenném, az az ép blokk véletlen beleejtése valami vízbe, vagy az asztalra tenni és ráönteni valamit véletlen, esetleg farmerszebben betenni a mosásba. Ezekért is leszúrna szerintem, mert nem lehetne visszavinni, de csak meg kell ígérned, hogy nagyon fogsz rá vigyázni, és a következőt a zsebpénzedből veszed, ha ennek baja lesz.


Hajrá, szerintem ügyes leszel(:

2012. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 wiWell ***** válasza:
59%

1.

Csinálj új blokkot, ezt scanneld be, az átírandó számot változtasd meg, utána nyomtasd ki vékony papírra, a végén vágd ki úgy, hogy igazi blokknak tunjon, aztán pedig tedd valami gombolyu tárgyra, pl. gumizd rá egy flakonra, hogy felvegye egy blokk alakját.


2. Szerezz egy 2000 ft-os blokkot és mondd, hogy még azt is vetted.


3. Vagy mondd el apádnak az igazat, ez a legésszerubb és a legkevésbé macerás.

2012. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Kukázzon blokkot?

Szerintetek ki az a hülye, aki kidobja a blokkot, amikor a cipőket csak blokkal együtt lehet kicserélni, amig garanciális?

2012. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom nem szép dolog füllenteni, de táncot kell próbálnunk műsorra, és sok helyre kell mennem... ide-oda futkozom:S"


És ez hogy függ össze azzal, hogy tartozol és hazudtál apukádnak?

2012. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de én apáddal értek egyet.Miért kell kölcsönkérni 2000 Ft-ot? Mit gondoltál miből adod vissza? Komoly gondjaid lesznek neked az életben.Akkor már nem szobafogság lesz a büntetés.
2012. jan. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
49%

"Komoly gondjaid lesznek neked az életben.!"

nem azért lesznek komoly gondjaid,mert esetleg kölcsönkérsz majd, és azt vissza kell adni, HANEM AZÉRT,MERT TIZEN-EGYPÁR ÉVESEN /ha jól gondolom,hogy annyi körül vagy!?/ MÁR HAZUDSZ,-FŐLEG AAPPÁÁDD-NAK!!! ..ÉS ERRE SOKAN MÉG BÍZTATNAK IS!!! EZÉRT /IS!/ TARTUNK ITT! SZÉGYELJÉTEK MAGATOKAT! /most pedig kövezzetek meg,és szórjátok az "okosságokat", úgy is kell azt!

2012. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
9%

Kedves Kérdező,

Csak a 22:04-es válasz 3. pontja /és az ahhoz hasonlók/ ér(nek) valamit!!!, a többit hagyd figyelmen kívül!!!!

2012. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
mondd el az igazat és kérj bocsánatot. Nem is értem miért kell hazudozni? kétezer forint nem nagy pénz sokkal őszintébb, ha odaállsz édesapád elé. Meg fogja érteni.
2012. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!