Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
 141/173 anonim ***** válasza:
33%
Otthonról léptél?
2012. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/173 anonim ***** válasza:
24%

Kerdezö, viselkedj mar felnöttkent es ne törödj itt mindenfele valaszadoval, döntsd el magad, mit csinalsz. Ezek mind mas-mas allaspontok, ahanyan vagyunk, annyifelekepp csinalnak az alapjan, amit a kerdesböl, kommentekböl amennyire kepesek voltunk, leszürtünk. Ide 14 eves tinik is irhatnak "full tapasztalatbol", vedd figyelembe, es ne morgolodj, hanem "lapozz", a megoldast keresd!

Irtam, en sem mosnam ki, es többször leirtam, mit csinalnek, mire forditanam az idöt ahelyett, amit itt csinalsz.

eredetileg 58. valaszado (38/N)

2012. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/173 anonim ***** válasza:
63%

1. Az baj, hogy a lány fogamzásgátlót szed, de az, hogy a férjed a nagy gyászában teherbe ejtett téged, az nem.

2.Mosol a férjedre is, vagy neki is megemlítetted, hogy nem cseléd vagy? A gyereked pelenkáját azért kicseréled majd, vagy előbb tanítod meg a mosógép használatra , mint helyesen írni?-bár kétlem, hogy arra meg tudnád tanítani.


Hisztis vagy, mert most nem körülötted forog a világ? Nem gond, hormonok játéka most a szervezeted, de akkor fogd ez fel és valld be, hogy nem szerencsétlen lány a hibás, hanem téged érint most minden érzékeny.

Nő vagy és leendő édesanya, használnod és ismerned kell a

kommunikáció formáit.

2012. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/173 anonim ***** válasza:
69%

,,A GYIK-en lévő problémák 90%-ának a kommunikáció hiánya a probléma."

Átírnám 99 %-ra. :D

2012. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/173 anonim ***** válasza:
42%

Attól,hogy meghalt az anyukája nem azt jelenti,hogy mindenben ki kell szolgálni!

Igen is azalatt az ott töltött 2-3 nap alatt mosson ki maguk után,ha nem ad bele semmit a rezsibe akkor legyen már annyi benne,hogy nem használja ki még a testvér jóindulatát se,mert minden pénzebe kerül ebbe a kibacott világba!Lehetne eléggé felnőtt ennek a felfogásához.


Férjed : Közöld vele,hogy szóljon a kedves húgának ill sógor jelöltnek hogy ha már nem is tudnak beleszállni a rezsibe akkor ésszel használják vagy enni nem fognak,mert nem lesz rá keret.


Miután kiderült ügye,hogy baba várás van gondolom szeretnétek ill kell félretenni pénzt.Én elhiszem hogy TESTVÉR ,de ha már házas vagyok akkor az első,hogy a születendő gyermekemre gondolok,utána jöhet kutya-macska...anyámtyúkja

Mert ok,hogy van 9 hónap spórolni,de mi van ha a 9 hónapból csak 4-5 öt tud az ember dolgozni?


KARÁCSONY:Attól az anyuk se fog feltámadni és nem is fogják magukat jól érezni,hogy tömérdek lóvét ,,vágnak ki az ablakon" ilyen olyan baromságokra.Nem hinném ,hogy egy kis jelképes dolog nem elegendő.Ha ebben méritek TI SOKAN búfelejtőt akkor csak gratulálni tudok!


Elhiszem,hogy mindenkinél más a gyász de azért vannak határok!


Kérdező ,ha akarsz beszélgetni akkor írj privátot nyugodtan.Nem csak te vagy hasonló helyzetben :(

2012. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/173 anonim ***** válasza:
61%

A kérdező baja az többek között hogy alig pár évvel idősebb a férje hugánál... Egy eszetlen kis fruska vagy még,és megijedtél atol ami hamarosan a nyakadba szakad.

De van egy rossz hirem:Ha azt hiszed tudod mire számithatsz ha megszületik a baba,és már most igy be vagy tojva,akkor elárulom:szorozd meg nyugodtan hárommal.

Tudod mire lennék kiváncsi? Hogy TE mit kaptal karácsonyra!!!!Mert ha a te esetedben elvartal-megkaptal egy rakat dolgot,akkor igencsak durva hogy szegeny lany szemét kiszurtad volna egy papuccsal.

Őszintén remélem hogy nagyon hosszu életed lesz,és a te gyereked nem kerül ilyen helyzetbe soha mint most a férjed huga,nehogy ő kapja vissza az élettől amit te most csinalsz.

Ha nem az interenet előtt tespednél,ennyi idő alatt ki lehetet volna mosni három csecsemő otthonnak,kézzel!

Gondold meg ezt a gyerekvállalás dolgot,még van hat heted...

2012. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/173 anonim ***** válasza:
96%

Te jó ég, ennyi válasz? :D :D Jó pár órája írtam ide, remélem azóta sikerült megoldást találni. :D


De tök egyszerű, mint már írtam. Ha széthagyják a cuccaikat a fürdőszobában, behajingálod a lány szobájába.

Azt mosod ki, ami a szennyesben van, semmi mást. Nem kutatsz a szobájában a koszos ruhák után. Nem olyan nagy dolog be- ill. kipakolni a gépből. Majd berakod a megszáradt ruhát a szobájába. Összehajtogatni, vasalni, szekrénybe pakolnod nem kell. Ez olyan nagy dolog? Heti 10 perctől nem vesz igénybe többet.

2012. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/173 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem is terhes csak jobban lehet így sajnálni a szegény mártírt, aki géppel mos és kettővel több felsőt kell betenni.


Amúgy meg, a legszánalmasabb az egészben az, hogy itt sírsz, hogy a vízdíj milyen sok miatta, közben meg ki vagy akadva, hogy mosson külön magának. Akkor meg azért sírna a szád, hogy azért sok a víz, mert külön mos a kis finnyás béka. Mindegy neked, csak belekössél.


A férjed se hülye, valószínűleg ő is látja, hogy hisztis vagy és idióta, mikor ilyeneken siránkozol, azért mondja, hogy mosd ki azt is kész.


Szánalom vagy! Nem látunk mi semmit rosszul. Teljesen belekeveredtél már az egészbe, kamuzol jobbra balra. Szerintem inkább ki kéne téged tenni, keress magadnak valami egykét, akinek nincs családja, ne legyen velük bajod.

2012. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/173 anonim ***** válasza:
75%

Nagyszerű anya leszel utcára küldenél kur'álkodni egy védtelen lányt, tudod te hogy hangzik hogy menjen a pénzes palijához gondolkozz már.

Nem vagy cseléd érthető de némi probléma megoldó képességed legyen már

a lánynak és a férjednek is nyugodtan és udvariasan elmondod hogy 18 évesen már pár dolgot ő is meg tud csinálni próbálja meg biztos nagyon ügyes lesz, elmondod majd elsétálsz.

A mosás meg a legkönnyebb ha nincs a ruhája a szennyeben nem rakod be a gépbe nem kézzel mosol.

2012. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/173 anonim ***** válasza:
78%

Én már írtam ide, de látom, még mindig meddő vita folyik és egyre jobban dühít ez az érzéketlen és önző viselkedés, amit tanúsítasz!


Nem értem, miért viselkedsz így szegény lánnyal...! Gondolom fogalmad sincs róla (örülhetsz is addig!), hogy milyen érzés elveszíteni az ÉDESANYÁNKAT!! Nekem van, mert fél éve ment el és elhiheted, hogy ilyenkor az embernek élni sincs kedve!! Ha tudnád ezeket a dolgokat, nem viselkednél így a lánnyal, több együttérzést tanúsítanál, nem a mosáson lovagolnál. Hasonlítsd már össze a kettőtök problémáját: Neki meghalt az Édesanyja, neked meg a mosás a problémád. Szerinted melyik a súlyosabb??? A másik, hogy a Férjednek ugyanúgy az Édesanyja volt, szerinted milyen érzés Neki, hogy ennyire semmibe veszed a Testvére gyászát?? (és ezáltal az Övét is)


"Van neki egy igen tehetős barátja." Az egy dolog. ...de ott a BÁTYJA, a te Férjed. Jó hogy el nem zavarod a saját Testvére mellől...!! Gondolkozz már! Világosan látszik, hogy totál féltékeny vagy szegény kislányra, toronymagasról letojod, hogy mi zajlik Benne, az a fontos neked, hogy az legyen, amit te akarsz:/ Mi lenne, ha kicsit jobban figyelnél másokra is??? Nem csak te létezel!


Mi az, hogy a "Hugának nem volt elég az egy papucs"?! Na ebből is látszik, hogy téged nem érdekel a kislány, gondolod, hogy majd befogod a száját egy papuccsal, hogy mégis kapjon valamit, azt' jó' van??? Nem érzed, hogy ez milyen megalázó??? ...vagy nagyon is érzed és ez a célod:/ Miért fáj az Neked, hogy a Férjed szereti a Testvérét és szerette volna megajándékozni több dologgal is?! Féltékeny vagy?


Nem hiszem el, hogy ennyi rossz indulat tud szorulni valakibe... Főleg egy olyat képes vagy lenyomni, aki most eleve padlón van??? "Büszke" lehetsz magadra:/ Látszik, hogy még egyszer sem próbáltad magad a lány helyébe képzelni!


"Ez nekem magas, ti mit gondoltok erről?"


Nem tudom, mi abban a magas, hogy meghalt az Édesanyjuk és próbálnak összekapaszkodni és segíteni egymást. Mi ebben a magas??? Szerintem neked az a bajod, hogy most "lefoglalja" a Férjedet a Tesó és nem veled foglalkozik...


Inkább tartottad volna meg a hülyeségeidet magadnak, nem tűnik fel, hogy majdnem mindenki a férjednek és a lánynak ad igazat??


Szánalom ez az egész! Én már csak abban bízom, hogy szegény lány hamar el tud tőletek költözni, mert nem elég a baja, még te is kicsinálnád...



Nem lenne ezzel baj, ha szépen leülnél a lánnyal és a Férjeddel beszélni, elmondanád, hogy mi a probléma, nem pedig itt, a lány háta mögött írogatnád a hülyeségeket, hogy ez sem jó, az sem jó. Nekünk hiába írod, mi mit tudunk csinálni??? Kimossuk a lány ruháit helyetted, vagy mi???:D Már röhögök komolyan...


Ja és még annyit, hogy nincs jogod megkritizálni azt, hogy más hogyan gyászol!!! Van, aki befelé sír és magában őrlődik. Nincs közöd hozzá, de azért leírom, hátha rájössz a dolgokra: én 4 hónapig nem tudtam sírni, sem beszélni Anyuról, nem látszott rajtam a gyász, de belülről majd megölt!!! Utána jött az összeomlás. Nem feltétlen annak fáj a legjobban, aki a legjobban sír, talán a kislány is azért ment bulizni, hogy elterelje a figyelmét a pokoli fájdalmáról!! Ebbe még bele sem gondoltál, fogadjunk...



Be is fejeztem, mert már az agyam forr a méregtől:/

2012. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!