Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
 131/173 A kérdező kommentje:
Értem hogy mit kartok csak ti nem vagytok az én helyemben nem tudjátok. Nagyon sok dolog van amit még írhatnák de nem teszem inkább meg köszönöm a segítséget és ha úgy alakul beszélek vele.
2012. jan. 24. 16:34
 132/173 A kérdező kommentje:
14 oldalt beszéltünk és még mindig úgy érzem hogy nem kell hogy én mossak utánuk és nem is fogok.
2012. jan. 24. 16:36
 133/173 anonim ***** válasza:
60%
Oksa, akkor ne moss :)
2012. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/173 anonim ***** válasza:
62%

Akkor nem moss rá !!

Amúgy kézzel mosol????

Mert úgy lovagolsz ezen a kszar mosáson mintha ez lenne a világ legnehezebb dolga!

minden jót!

2012. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/173 anonim ***** válasza:
67%
És mi lenne ha tényleg megmutatnád ezt az oldalt a férjednek a válaszokkal együtt? Akkor semmit nem kellene mondanod vagy nem mered? :D
2012. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/173 anonim ***** válasza:
60%
Hmmm a lepontozásból ítélve nem mered...Végülis igazad van a férjed 100%-ban kiábrándulna belőled...
2012. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/173 anonim ***** válasza:
84%

Légyszíves, ezt magyarázd meg:


Ha azt szeretnéd, hogy maga után mosson, az mit jelent? Indítson el egy külön mosást a saját cuccainak? Külön gyűjtse a szennyesét, hogy legyen egy mosásnyira való?


Tudod, ha pl. mosogatás miatt lennél kiakadva, megértenélek. De egy ruhát bedobni a gépbe nem nagy cucc.

2012. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/173 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi idő alatt tudod mennyit lehetett volna mosni?

Egész nap otthon vagy és nem tudsz odaállni egy 18 éves lány elé, hogy: "kérlek, tedd a szennyesed a szennyestartóba és ha tele van, akkor pakolj be egy adagot. A színeset így kell elindítani, ide kell rakni a mosószert oda meg az öblítőt"

És neked lesz gyereked????

2012. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/173 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az a kérdező baja, hogy féltékeny. Féltékeny, mert a férje a húgát kényezteti, ő meg háttérbe szorult, pláne így terhesen. Nem is a mosás az igazi baja, azt le tudta volna rendezni a lánnyal, ha akarja, inkább beleköt mindenbe, fogamzásgátló, barát, festi magát (nem értem, hogy jönnek a témához). Minden rosszat mond róla.


Azért van a család, hogy segítse azt, aki bajban van. A kérdező kommentjeiből az jön le, hogy a lány bármit tesz, az sem lesz jó. Ha mosni fog, akkor pazarol, nem jó mos....

2012. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/173 A kérdező kommentje:
na én léptem és nagyon nem jól látjátok a helyzetemet.
2012. jan. 24. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!