Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy a facebook...

Jól gondolom hogy a facebook rossz hatással van a kapcsolatokra és sokszor ez tett tönkre kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallottam hogy a párjuk el kezdett flörtölgetni egy idegennel vagy éppen az idegen írogatott rá és szép lassan kialakult valami...olyanról is hallottam hogy ez tett tönkre házasságokat is..és azt is megállapították az okosok hogy sokkal féltékenyebbek az emberek a párjukra és plusz vita forrásokat szül az oldal használata.vélemény?
2012. febr. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
82%

Én erre mindig azt mondom, hogy ha két ember szereti egymást, akkor akár rávethetik magukat az ellenkező (vagy azonos) nem legszebb, legszexisebb egyedei, ő akkor is amellett dönt, hogy NEM csalja meg, akit szeret, mert neki a szerelem, szeretet fontosabb, mint a pillanatnyi testi öröm.


Ugyanez a facebook is. Nincs mágikus hatalma. Ha valaki facebook-on elkezd félrekacsintgatni, máshogy is megtette volna előbb-utóbb. Csak a facebook-on könnyebb előbb.

2012. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Csak a facebook-on könnyebb előbb.


Köszönöm.akkor miről is beszélünk?

2012. febr. 1. 21:39
 33/52 anonim ***** válasza:
69%
Miről beszélünk? 4 oldalon keresztül ugyanarról: NEM A FACEBOOK HIBÁJA, ha szétmennek a párok.
2012. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

A facebook-on könnyebb ELŐBB. Érteeeed?


Aki nem csal, facebook-on sem fog.

Aki csal, az megtalálja a módját. Facebook-on könnyebb.

De ugyanígy MSN-en könnyebb, mint telefonon, telefonon könnyebb, mint személyesen...

2012. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
83%

Rosszul gondolod. Csak épp annyira elvakult és értelmi defektes vagy, hogy a birka gondolatod mellett küzdesz, holott 4 oldalon keresztül el lett mondva, hogy nem a facebook tehet arról, hogy az emberek kapcsolatai tönkremennek. A facebook egy lehetőség, egy szolgáltatás, amivel lehet élni, de nem kötelező. Ha mindenki fejéhez egy pisztolyt szorítanának, hogy regisztráljon, és kezdjen el idegenekkel kényszerismeretségeket kialakítani, akkor azt mondanám, hogy a felvetésed jogos. De addig, amíg a kutya nem kötelez rá, hogy regisztrálj, addig teljesen felesleges erre fogni.

A nagymama - befőtt példa pedig tökéletes. Nagyon ügyesen rá tudjuk kenni más dolgokra az olyan dolgokat, amik egyébként a mi hibáink, csak beismerni ezt túl nehéz.

2012. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
48%

Én egyetértek a kérdezővel.A környezetemben többeknél előfordult.Bár két esetben még nem ment tönkre a kapcsolat.Az egyik fél szemethunyt a dolgok felett és minden jó látszólag,a másiknál pedig már nagy gondok vannak,de a távolság miatt még nem tudták megbeszélni,mert az egyik fél még nem merte felhozni a másiknak,amit tud!


De az internet egy beteg és veszélyes dolog...és tényleg több a lehetőség ott flörtölgetni ill belekezdeni bármibe,mint a való életben....Elég egy szmájli és máris kész a baj sajnos....


23N

2012. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
71%
Baromság! A facebook egymagában NEM csinál semmit. Munkahelyen, edzésen, egyetemen ugyan úgy lehet pasizni/csajozni, mint facebookon. Ha valakinek ennyire megbízhatatlan a párja, akkor nem tudom miért erőlködik és fogja erre, meg arra. Fel kellene fogni, hogy mindig is volt megcsalás, mindig is lesz. A másik meg az, hogy ha te nem vagy fent facebookon, akkor mit érdekel, hogy a másik fent van-e és milyen a párkapcsolata?
2012. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Azok az emberek takaróznak azzal, hogy ez a facebook hibája, akik nem képesek önmagukba nézve, sokszorosan ismétlem magam, de muszáj: önállóan gondolkodni, és cselekedni. Azoknak a facebook okozza a kapcsolatok szétmenését, a tv és a játékok tanítják agresszióra a gyereket (még véletlenül sem a szülő, aki ezt teszi lehetővé neki, mint egyetlen szórakozási, kikapcsolódási lehetőséget közös programok helyett..) és a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni.

Ezek mind eszközök! Amit az ember irányít, ő dönt, nem küld a facebook szmájlit semmilyen cicamacának helyette, nem ír senkinek flörtölő leveleket az ember helyett és nem fenyeget terrortámadással, ha az ember nem ül le elé csajozni/pasizni, ha kapcsolatban él.

2012. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
85%-os fújod itt a hülyeséged több oldalon keresztül és még mindig nem jöttél rá hogy miről beszélek..majd később kifejtem neked hogy megértsed miről beszélek,de most mennem kell dolgozni..amúgy ha elolvastad volna amiket belinkeltem akkor rájönnél miről beszélek,de gyanítom nem olvastad el,főleg az utolsó linkemet kellene elolvasnod.nem hiszem hogy ezeket csak úgy kitalálják,sok ember aki nem hajlamos a flöltre mondjuk élőben,az a facebook segítségével könnyebben és előbb bele megy egy ilyen kalandba.na de majd később mert most mennem kell..
2012. febr. 2. 09:36
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most megmondom neked őszintén. Ha valaki mással kavar, akárhol, akkor az a kapcsolat úgy szar, ahogy van. Ráfoghatod a globális felmelegedésre, rendszerváltásra meg a reptoidokra is, akkor is félre kefélt volna előbb vagy utóbb. Miért kár egy olyan kapcsolatért, ami már alapvetően annyira rossz, hogy az egyik félnek megfordul a megcsalás a fejében???

Ha meg akar bocsájtani a másik, akkor megteszi, ha meg nem, akkor nem mindegy, hogy facebookon vagy twitteren vagy a melóhelyen ismerkedtek meg a harmadik féllel?

2012. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!