Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy a facebook...

Jól gondolom hogy a facebook rossz hatással van a kapcsolatokra és sokszor ez tett tönkre kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallottam hogy a párjuk el kezdett flörtölgetni egy idegennel vagy éppen az idegen írogatott rá és szép lassan kialakult valami...olyanról is hallottam hogy ez tett tönkre házasságokat is..és azt is megállapították az okosok hogy sokkal féltékenyebbek az emberek a párjukra és plusz vita forrásokat szül az oldal használata.vélemény?
2012. febr. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elhiszel, amit az interneten írnak?
2012. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

A probléma ott van a gondolatmenetedben, hogy a facebookon az ember ismerősei valójában tényleg az ember ismerősei. Így flörtölgetni eleve öngyilkosság, mert az embernek ismerőse még a nagymama szomszédja is, így hamarabb értesül a feleség/férj/barátnő/barát a dologról, mint ahogy kimondod: lájk. Ha valaki ennyire sügér, akkor bárhol máshol nekiállhatott volna (és neki is állt) flörtölni, és élőben is, négyszemközt is, mert ugye ismerősök.

Ha nem ismerősök, csak bejelölgették egymást random, akkor az már eleve érdekes lehetett minden ismerősének, hogy tele van a (legyen a példa kedvéért: ) férfi ismerőslistája vadidegenekkel, thaiföldi csajokkal, meg mindenkivel, aki random visszajelölgette, és van vagy 1300 ismerőse. De, már megint ott tartunk, hogy a nagymama szomszédja mindent lát, megint sügér a faszi (vagy nő, de maradunk a példánál).

Ha vadidegenre ír rá flörtölési szándékkal ("Szia cica, jó a profilképed.."), akkor még annyi garancia sincs rá, hogy ezt nem tette meg előtte bármikor máskor bármilyen vadidegennel.


Remélem, így már érthető, miért nem a facebook hibája, ha a felhasználó gyökér.

2012. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
73%

Női magazinok, mint hiteles források, aranyos :)


Akit lehet vinni, azt a kis szellő is viszi, akit nem lehet, azt a tornádó sem.

Nem a facebook-on múlik. Ennyi erővel a munkahely is ilyen, ott is érheti inger az embert a munkatársaktól. Akkor a munkahelyek is rosszak? Sőt, ott három dimenziós emberek vannak, van illatuk, beszélnek, papírfecnikre írhatnak, stb...

2012. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
igen elhiszem mert már tapasztaltam is,nem véletlenül tettem fel a kérdést.
2012. febr. 1. 20:55
 15/52 A kérdező kommentje:
a 3 ból csak egy női magazin.
2012. febr. 1. 20:56
 16/52 A kérdező kommentje:
nem konkrétan megcsalásról van szó!ha elolvasnátok mind a 3 linket akkor nem linkelnél be ilyen tükrös marhaságokat.kicsit más dologról van szó.
2012. febr. 1. 21:02
 17/52 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy ennyire butus, nem ez az összefüggés:)
2012. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

de hogy a megcsalásról is legyen egy cikk


[link]

2012. febr. 1. 21:04
 19/52 anonim ***** válasza:
Akkor elárulom neked, mi volt a tükörrel a célom: szakadj le a netről és a cikkekről, ne mások gondolkozzanak helyetted, hanem próbáld ki te is önállóan, jó érzés ám!
2012. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

ma 21:06


nem mások gondolkodnak helyettem.én személy szerint fent sem vagyok egy ilyen oldalon sem,mert nem látom értelmét.mindenkinek a maga ügye baja.

2012. febr. 1. 21:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!