Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy a facebook...

Jól gondolom hogy a facebook rossz hatással van a kapcsolatokra és sokszor ez tett tönkre kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallottam hogy a párjuk el kezdett flörtölgetni egy idegennel vagy éppen az idegen írogatott rá és szép lassan kialakult valami...olyanról is hallottam hogy ez tett tönkre házasságokat is..és azt is megállapították az okosok hogy sokkal féltékenyebbek az emberek a párjukra és plusz vita forrásokat szül az oldal használata.vélemény?
2012. febr. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
65%

Tehát olyanról alkotsz véleményt butuska női lapok cikkjeiből, amit nem is ismersz, amivel kapcsolatban nincs tapasztalatod, majd hiába mondja neked x ember logikus érvekkel alátámasztva, hogy ez hülyeség, te állítod, hogy igaz, mert a neten ezt írták, és mindent elhiszel, amit ott írnak, mert már néha volt igazuk is, majd azt állítod, hogy te amúgy gondolkodsz önállóan is?


De azt hiszem, részemről ez szélmalomharc.

2012. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
nem nem olyanról állítom,mert fent voltam elég sokáig.részemről szélmalom harc inkább te irányodba.
2012. febr. 1. 21:17
 23/52 A kérdező kommentje:

[link]


nem tudom miért jössz női lapokkal a 3 belinkelt oldalból egy volt női és attól mert női meg mondhat és nyilatkozhat ott hozzá értő pszichológus vagy szakember.

2012. febr. 1. 21:18
 24/52 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, mit idegeskedsz ezen. Nem vagy fent, akkor nem mindegy mi zajlik ott? Ha kiléptél, azt jelenti nem érdekel, hidegen hagy, de úgy látom még sem.
2012. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
53%
Olvasgasd inkább tovább a cikkeket ahelyett, hogy használnád azt a több kilós sejttömeget a káposztalében, és éjjel próbáld ki, megnyílik-e a másik dimenzió a tükörben:) Kíváncsi vagyok ám rá;)
2012. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

[link]


itt is olvasgathatsz már ha tudsz angolul...

2012. febr. 1. 21:21
 27/52 anonim ***** válasza:
48%
Kíváncsi vagyok, mikor jössz rá, hogy minden egyes logikus, ÖNÁLLÓ érvelés helyett felhozott linkkel engem igazolsz. Többre mennél, ha te fogalmaznád meg a véleményed és nem mások. Kérdezted a kérdésedben, hogy jól gondolod-e. Kaptál választ: nem. Nem is gondolod, csak linkelgetsz.
2012. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
54%
Úgy látom, mindenképpen meg akarod győzni az embereket, hogy a facebook nem jó oldal. Ez a te véleményed. Aki akar fent van, aki nem az meg nem. Ennyi. Miről beszélünk?
2012. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
....
2012. febr. 1. 21:24
 30/52 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan már kérlek... Szingli kolléganőm meséli, minden társkereső oldalon tucatnyi férfi ír rá naponta azzal a szöveggel, hogy van feleségük/gyerekük, de szeretnének vele lefeküdni... Az ilyen férfiak megtalálják a megfelelő helyet az ismerkedésre, nem kell ehhez facebook...
2012. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!