Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok beleférnek egy...

Ezek a dolgok beleférnek egy barátságba?

Figyelt kérdés

Gyakran megfogja a kezem, simogat, puszilgat (arcom, kezem), ölelget, mindig mondja hogy mennyire hiányzom neki, és hogy mennyire jó lenne ha ott lennék vele.

Ha nem fér bele, akkor miért nem lép tovább? Úgy értem miért nem mondja hogy járjunk???


2012. febr. 2. 19:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ja és szurkolok 1000el :o
2012. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
sok-sok sikert!!
2012. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
na??
2012. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Asszem várhatjuk a folytatást
2012. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!! Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, de államvizsgáztam közben és nem volt időm feljönni a netre és írni nektek. Remélem még visszaolvastok :)

Hát nem történt azóta sem semmi sajnos. Ha én lépek ő visszalép egyet, ha feladom, akkor viszont ő lép. Ezt a huzavona játékot játsszuk már hónapok óta. Nem tudom mi lesz ebből... Járni szeretnék vele, de már kezdek belefáradni a várakozásba....

2012. márc. 1. 07:37
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor üljetek le beszélni. Nem kell a filmekben előírt romantikus csókra várni. Nem, hanem beszéljétek meg, hogyan is vagytok. Mondd el, hogy mit érzel, és hogy úgy érzed, néha ő is közeledik feléd jobban, mint ami a barátságba belefér.


Mondd el neki, hogy ha szeretne barát maradni csupán, akkor maradjatok is barátok, csak legyen már tiszta víz ebben a pohárban is.


Kommunikáljatok :)


És sok sikert az államvizsgákhoz!

2012. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na, egészen felcsigáztak a történtek, azóta volt valami??? :D
2012. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
én is visszaolvastam mindent, mintha egy könyvet olvasnék:D azóta mi a helyzet?*.*
2013. jan. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok hogy írtatok, ha nem jelent volna meg a listámon elöl a kérdés, talán már vissza se nézek többet. Nem lett semmi srácok... nem tudtam/tudok tovább várni. Rájöttem hogy pazarolhatom az időmet erre a buta várakozásra. Annyi kedves srácnak mondtam nemet sőt hagytam hogy ő hajtsa el őket, mert azt hittem hogy teszi valamiért. Neki azóta sincs senkije, ugyan azt csinálja velem mint eddig... de már nem reménykedem, meg semmi úgy fogom fel ezeket a gesztusait hogy ő egy ilyen ember és így fejezi ki a szeretetét.

Írtam december végén egy levelet amiben leírtam az összes érzésemet róla, és hogy mennyire szerettem volna hogy összejöjjünk (nem küldtem el neki) de az hogy kiírtam magamból mindent úgy érzem hogy felszabadított valamilyen szinten. Lehet hogy buta kifejezés de mintha lehullottak volna a láncaim. És képzeljétek azóta mintha megnyílt volna a világ: újra elkezdtem sportolni, foglalkozni magammal, újra megjelentek a fiúk :)

Igyekszem élni az új életemet, és remélem megtalálom azt az embert aki viszont szeret.

Köszönöm még egyszer hogy írtatok, boldog életet kívánok nektek :)

2013. febr. 6. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!