Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok beleférnek egy...

Ezek a dolgok beleférnek egy barátságba?

Figyelt kérdés

Gyakran megfogja a kezem, simogat, puszilgat (arcom, kezem), ölelget, mindig mondja hogy mennyire hiányzom neki, és hogy mennyire jó lenne ha ott lennék vele.

Ha nem fér bele, akkor miért nem lép tovább? Úgy értem miért nem mondja hogy járjunk???


2012. febr. 2. 19:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
mióta ismeritek egymást?
2012. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
8 éve, fokozatosan lett egyre több közöttünk. Utoljára azt hittem hogy megcsókol, mert teljesen hozzám dugta az arcát. De semmi.. Szerinted? :D
2012. febr. 2. 20:34
 13/29 anonim ***** válasza:

8 év?az durva:DD

hát akkor ha úgy érzitek hogy ez nem fogja elrontani a barátságotokat akkor szép lassan adjál te is jeleket feléje..persze csak akkor ha biztos vagy a dolgodban és tényleg akarsz tőle barátságon kívül valamit

2012. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

leélném vele az életemet :) Hát igen, elég lassú :D

Amúgy köszi hogy válaszolgatsz :)

2012. febr. 2. 20:40
 15/29 anonim ***** válasza:
Juj de izgi.mikor oda tolja nagyon az arcát,akkor kicsit lassan ügyeskedj forditsd úgy az arcod h ne tudjon ellenálni:d juj meséld el milesz
2012. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%

Ez annyira romantikus! Persze, te is mutass jeleket, te is öleld vissza, és te is mondd neki, hogy annyira hiányzik neked! Te is simogasd vissza és puszilgasd. Aztán meglesz a csók is magától. Kiváncsi vagyok, mi lett! :)

Amúgy meg 8 év barátságot nem lehet egy szerelmi vallomással pad alá söpörni, ne aggódj!

2012. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, olyan kedvesek vagytok, hogy szurkoltok :) Persze, megírom ha lesz valami :) Remélem lesz is :)
2012. febr. 3. 10:36
 18/29 anonim ***** válasza:
na??:D
2012. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ma nem tudtunk találkozni a MÁV miatt, de amint be tud jönni a városba, megbeszélünk mindent és megírom hogy mi volt :) Nem felejtelek el benneteket, szurkoljatok :)
2012. febr. 4. 23:59
 20/29 anonim ***** válasza:
Jihá,arc forgatos vagyok:d várom a fejleményt:d
2012. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!