Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség szülni, mert...

Illetlenség szülni, mert meghalt egy családtag?

Figyelt kérdés

Sajnos a múlt hónapban (ekkor voltam 8 hónapos) meghalt a nagymamám. ÉS hát, mikor eljött az ideje megszülettek az ikreink.

Erre egyes személyektől megkaptam, hogy milyen illetlen dolog többek között az, hogy amíg mamám meghalt, én szülöm a gyerekeket. És hogy ez egyáltalán nem helyes dolog.

Én ettől annyira meglepődtem, olyan rosszúl esett.

Mit csináljak?


2012. febr. 7. 15:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%

Még nincs gyerekem, de biológia órára jártam. A gyerek "kijön", ha ki kell jönnie. Ez nem egy olyan dolog, ahol parancsra "vissza tudod tartani". Ráadásul nem is arról van szó, hogy a haldokló nagymama mellett csináltátok a gyerekeket, egy 8 hónapos terhesség azért már hónapokkal korábban is nyilvánvaló.

Másrészt meg miért ne lehetne gyereket szülni? Ahol meghal valaki a családban, ott senki ne szüljön, mert nem szabad?

2012. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Csak nagyon rosszul esett, hogy a boltban, egy rakás ember előtt oltodtam le, hogy milyen neveletlen tuskó vagyok, hogy mertem szülni. Nem kicsit lepődtem meg a dolgon.

2012. febr. 7. 15:23
 13/41 anonim ***** válasza:
96%

:-DDDDDDDDDDDDD Ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam, mit kellett volna tenned, visszatartani a babát még egy évig?

Nem essen rossszul, ilyet csak retardált ember mondhatott.

2012. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
95%

Höh?

Hát ezen most ledöbbentem... Ne foglalkozz velük, az ilyenek nem normálisak.

Sőt, inkább foglalkozz velük: vágd őket kupán egy megtermett bikacsökkel.

2012. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%
Mert vissza kellett volna tolnod vagy mi? Ne foglalkozz velük.
2012. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
96%
A szüléshez az illemszabályoknak semmi közük nincs. Olyanért megszólhatják az embert, ha gyász idején dáridózik, no de azért hogy szül...???
2012. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
94%
Édesanyám meghalt, rá egy évre a bátyáméknak gyereke született tudatosan és mindenkiben az volt, hogy miért nem előbb, legalább látta volna az unokáját, és ott tervezett volt. Így meg, bocsi, de elég primitívek az ismerősök.
2012. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy rosszul essen! Ezek nem komplettek!

Én őszintén kiröhögtem volna őket ott helyben, hogy mégis hogy képzelték ezt?

Amiatt ne aggódj, hogy kínos helyzetbe hoztak. Aki ilyet képes kijelenteni, az saját magát járatja le, nem téged!!

2012. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
94%
Hát én biztos visszaoltottam volna... Most tényleg, tartogattad volna bent őket még egy évig, vagy mi? :D:D:D
2012. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%

Ne adj az ilyen buta emberek véleményére. Azt mondják, ahonnan a sors elvesz, oda ad is. Nálunk pl a dédnagyapám azon a napon halt meg, amikor az unokahúgom született, csak pár óra volt köztük.

Ilyen az élet... az egyik szemünk sír, a másik nevet, de ez is mutatja, hogy tovább kell haladni.

2012. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!