Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség szülni, mert...

Illetlenség szülni, mert meghalt egy családtag?

Figyelt kérdés

Sajnos a múlt hónapban (ekkor voltam 8 hónapos) meghalt a nagymamám. ÉS hát, mikor eljött az ideje megszülettek az ikreink.

Erre egyes személyektől megkaptam, hogy milyen illetlen dolog többek között az, hogy amíg mamám meghalt, én szülöm a gyerekeket. És hogy ez egyáltalán nem helyes dolog.

Én ettől annyira meglepődtem, olyan rosszúl esett.

Mit csináljak?


2012. febr. 7. 15:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
96%
Nálam is volt ilyen okos. A nagynéném behisztizett a kórházban, hogy igazán VISSZATARTHATTAM volna a gyereket, mert most csak 10 nap van az ő lánya és az én lányom között, ezért a nagyszüleim biztosan közös tortát fognak majd venni. Mondta ezt úgy hogy sürgősségi császárom volt, állni alig bírtam.
2012. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
94%
10 nap van az ő lánya szülinapja és az én lányomé között. A korkülömbség egy év 10 nap.
2012. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
95%
Az élet körforgása, hogy születünk, és meghalunk. Szinte minden mást szabályozhatunk az életünkben, és időzíthetünk, de ezt a kettőt nem. Az ismerőseid retardáltak. Neked meg jó babázást.
2012. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
95%

Anyu terhes volt velem, mikor meghalt a dédi. Kizárt, hogy bárki ilyet mondott volna neki...

Azok a személyek, akiket én inkább véglénynek neveznék, nem gondolkodnak, mielőtt szalad a pofájuk? Még ha eleve eltekintek attól, mitől is rossz, ha halál után két élet érkezik a családba, abba nem gondoltak bele ezek a böszme kötekedők, hogy mégis hogy kellett volna tenned másként? Nem a nagyi halotti torán estél teherbe a bárpulton. Talán a 8 hónapos magzatokat ilyenkor el kellene vetetni, mert most nem illik megszületni? Vagy előre kellett volna gondolkodnod és megszülnöd 7 hónapra őket?

2012. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
91%
Miért is lettem leszavazva? Valami hasonló értelem unatkozik?
2012. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
84%

Na, hát ahogy előttem is leírták...nem kell az okosságokkal foglalkoznod, de mondjuk számomra ez elég hihetetlen, hogy valaki ilyet kitalál...na mindegy, a lényeg, hogy egy percig se érezd rosszul magad.

Sőt! Ha hiszel a reinkarnációban, az sem lehetetlen, hogy a mamád testesült meg újra a kicsiben. :)

A lényeg, a mama elment, befejeződött a pályafutása a földi létben és most indul egy új élet. szomorú, de gyönyörű, mert tényleg ez az Élet körforgás. :)

Részvétem és sok örömet a picihez! :)

23N

2012. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt ilyesmi esetem.Unokatesóméknál voltam, megjegyezték, hogy én olyan sűrűn járok feketébe, de a nagymamám temetése után bezzeg színes ruhában voltam.Hát, nem sok híja volt, hogy ráborítsam az asztalt...
2012. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

aki ilyet mond, annak valami baj van a fejével.

hogy lehet egy gyereket visszatartani? az jön magától ha itt az ideje. ilyen "illemszabály" is csak a zártosztályon van.

megmondhattad volna az illetőnek hogy nem normális, és hogy igazán vehetne pár biológiaórát.

mellesleg, te hol tehetsz arról hogy a mamád meghalt?

miért nem rögtön őt szidja, hogy képzelte hogy a szülésed előtt mert meghalni?

ez az emberi butaság olyan mély foka hogy szavak nincsenek rá.

egyébként, ő szégyenítette ezzel saját magát mások előtt, nem te.

2012. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
100%
Képzeld, én akkor szültem, mikor temették a férjem nagybátyát. Másnap, mikor az Istentiszteleten hirdették az előző napi temetést, a férjem keresztanyja megkérte a Tisztelendőt, hogy jelentse be, hogy a szomorú napon, egy nagy öröm tölti ki a bánatot, mert megszületett a legfiatalabb családtag.
2012. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom aznap reggel halt meg,amelyik nap reggel született a lányom. Pár órával előtte halt meg,mielőtt a lányom született.

Élet helyett életet ad.

Apukám halála után 4 hónappal lettem terhes,védekezés mellett.Kisfiam apukám "első szülinapján" indult kifele,mise alatt indult be a szülés.

2012. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!