Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet a mártírkodásra...

Mivel lehet a mártírkodásra vissza vágni?

Figyelt kérdés

Mostanában a vőlegényem folyton mártírkodik. Kicsit kezdek besokalni. Eleinte hagytam, de már kezd az agyamra menni ezzel.


Valami ötlet?



2012. febr. 12. 21:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Jó kis kapcsolat lehet ahol már ilyen gondok vannak, pedig még nem is a férjed, csak a vőlegényed. Szerintem itt később nagyobb problémák lesznek.. 14L
2012. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólást, de ha majd egy 14 éves válaszát várom szólni fogok.
2012. febr. 12. 21:43
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
miben nyilvánul meg a mártírkodás? ez sem mind1
2012. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

A bölcsesség nem kor függvénye.

Én a párommal 6 éve vagyok együtt. Nem akart a kapcsink elején sem szexelni és most se tudom rávenni.

Csak a Te párod mártírkodik. Én, ha tehetném vége is lenne. Ha teheted akkor tedd meg amit kell. Ha még csak 1-2 éve vagytok együtt adj neki ultimátumféleséget. Ha szeret akkor venni fogja az adást.

23/N

2012. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Általában az ignorálás beválik. Mártírkodó családtagokat egy idő után leszoktattam - legalábbis az irányomban kezdeményezett - mártírkodásról.
2012. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

14L vagyok: Nem tűntetted fel a kérdésben, hogy csak és kizárólag 20 év felettiek válaszolhatnak. Ez pedig a gyakarikérdések.hu

Én pedig leírtam a véleményem! Bocs akkor!

2012. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tudom, mit értesz mártirkodás alatt.

2. Mi az, hogy hagyod vagy ne hagyod?

3. Egy KAPCSOLATBAN nincs olyan, hogy az egyik valamit csinál, a másik meg nem hagyja.

4. Ha már most nem birod elviselni a magatartását, akkor nem érdemes összeházasodni, mert megváltoztatni nem lehet a másikat, és a házasságban még kevésbé fogja magát a völegényed is visszafogni magát, meg te sem leszel türelmesebb.

55/N

2012. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
Gyakori Válaszadó: akkor milyen kapcsitok (sic!) van? Baráti?
2012. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

Elég bunkón reagáltál az elsöre, pedig neki látszólag több az esze, mint neked.


Mit jelent nálad a mártirkodás? Mert nem tudom elképzelni sem.

2012. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
attól hogy 14 éves jól megmondta, max annyi lehet a bajod hogy ő jobban látja mi a válasz mint te.
2012. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!