Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet a mártírkodásra...

Mivel lehet a mártírkodásra vissza vágni?

Figyelt kérdés

Mostanában a vőlegényem folyton mártírkodik. Kicsit kezdek besokalni. Eleinte hagytam, de már kezd az agyamra menni ezzel.


Valami ötlet?



2012. febr. 12. 21:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

Látom az már megy hogy hogyan vágj vissza egy neked nem tetsző de "van benne valami" válaszra a válaszoló életkorával. A 14 évesnek különben is igaza van. Fogalmam sincs hogy te hogy vagy képes egy ilyen "férfit" tisztelni és hozzámenni. De te tudod.


De kitalálom: majd ha egy 23 éves férfi válaszát fogod várni majd szólsz.


23/F

2012. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


Köszönöm : )

14L voltam

2012. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
OFF: Igaza van a 14 éves válaszolónak...
2012. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
57%
23F: Neked is :) 14L : ))
2012. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Pl ha valami vita van próbálja önmagát okolni, pedig semmi szükség nem lenne rá, de eléri hogy e miatt rosszul érzem magam.
2012. febr. 12. 21:50
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen. Eleinte foglalkoztatott, meg érdekelt, ma már csupán vállat vonok, meg legyintek. Majd abbahagyja. Pl: fizetés előtt mikor már nem sok pénzünk van, akkor ő inkább nem eszik, így spórol. Majd frászt kaptam tőle, hiszen ezzel csak az idegeim tépi, de nem spóról egy kanyit sem. Belediktáltam mindig az ételt. Ma már (10 év után) úgy gondolom, hogy felnőtt ember, majd eszik, ha akar. És a végén eszik is, szóval nem hal éhen. De mikor nem csinálja ezeket, akkor imádnivaló. De ezekkel a butaságokkal az őrületbe kergetett sokszor. De amúgy én azt tudom mondani, hogy te majd megszokod, ő meg majd megunja.
2012. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Aranyos a 14 éves válaszadó, meg is köszöntem a véleményét, de nehogy már egy kislány ossza nekem az észt.
2012. febr. 12. 21:52
 18/33 anonim ***** válasza:

Gyakori Válaszadó: akkor milyen kapcsitok (sic!) van? Baráti?


Nem arról van szó, hogy egyáltalán nem szexel, de alig kezdeményez és kielégíteni sem hajlandó.

2012. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%

Köszönöm amúgy mindnekinek!

Kedves kérdező: Én értem, hogy 14 éves vagyok, de attól még lehet annyi eszem mint egy felnőtnek, és csak egy véleményt írtam, te meg szerintem igen csak lenézel. Csak a korom végett, de ha azt írtam volna, hogy 35N, akkor más lenne? Nem értelek...

2012. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

A mártírkodásra a legjobb a figyelmen kívül hagyás, de először próbálj vele beszélgetni, hogy mi a valódi baja. Ha csak mártíkodni akar, azaz önsajnálat címén bűntudatot kelteni benned, hogy ugráltasson téged maga körül, akkor tényleg az a legjobb, ha ignorálod, és alaposan elgondolkodsz, hogy akarsz-e magadnak olyan férjet, aki inkább a gyermeked szintjén van pszichésen, mint egy felnőtt emberén.

Ha gyereked lesz tőle, akkor egy ilyen ember nem csak a gyerekét fogja elhanyagolni, hanem kiköveteli magának a gyerekkel szemben is, hogy vele, és csakis vele foglalkozzanak. Magyarul: versengeni fog a gyerekével a gyerek-létért anyukánál, azaz nálad. Az ilyen ember nem jó férj és nagyon rossz apa. (Tudom, mert az én apám is ilyen volt. Rengeteg fájdalmat köszönhetek neki.)

2012. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!