Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek feltörjem párom...

Szerintetek feltörjem párom email címét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon hülye kérdés és magam sem értem hogy süllyedhettem idáig, de már nem látok más megoldást.

Hetek óta bennem van egy gondolat, ha megnézném a levelezéseit, mindenre fény derülne. (Női megérzés)

Évek óta tudom a jelszavát, de soha nem éreztem szükségét annak, hogy "ellenőrizzem", most azomban annál inkább. Már egy ideje megromlott a kapcsolatunk, nem törődik velem, nem érdekli semmi, ugy érzem nyűg vagyok a nyakán. Próbáltam beszélni vele erről, de mindent tagad és azt mondja, beképzelem az egészet. Minden rendben van köztünk.

Már egy ideje rákapott a netezésre, mostanra szinte minden idejét a gép elött tölti. Azt érzem, ha megnézném a mailjeit, talán igazolást kapnék a gyanúmra, vagy megnyugodnék hogy nincs semmi a háttérben. (Bár ezt kétlem)

Mit gondoltok?



2012. febr. 16. 16:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
és ha találsz vmit a fejéhez vágod h mt találtál mert KUTAKODTÁL?
2012. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Én azt gondolom, hogy vannak más módszerek is arra, hogy ellenőrizd megcsal e. Most oké feltöröd és kiderül, hogy semmi okod nem volt aggódni, akkor szerinted ő mit fog érezni, ha megtudja, hogy bizalmatlan voltál felé? Eleve ott kezdődik a dolog, hogy még házastársak, meg párok között is bunkóság egymás üzeneteit és leveleit olvasni. Ha téged ez megnyugtat tedd, de viseld el majd annak a súlyát is, hogy adott esetben még majd a te viselkedésed fog veszekedést szítani - megjegyzem jogosan.
2012. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha már felmerült benned, akkor hiába is írunk ilyen-olyan válaszokat, előbb-utóbb meg fogod nézni.
2012. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

ha nem találsz semmit nem kell elmondanod hogy kutakodtál. de ha találsz akkor már ugyis mindegy hisz ugyis ott fogod hagyni ha megcsal gondolom.

én is gyülölök idáig süllyedni de egyszer én is megtettem, csak én sms-t olvastam el egy állitolagos havertol,akiröl kiderült nö. szoval megéri ha van valami. ha meg nincs akkor tökmindegy.

de legalább megbizonyosodsz és ha kiborul hogy kutakodtál szard le mert ö meg hazudott neked és hülyének nézett hogy miket feltételezel rola....ha nem éreznéd okát akkor nem néznéd meg ennyi!

2012. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Szar dolog ez a megérzés. Ha nem nézed meg egész nap azon jár az eszed, hogy mi van ha.... Ha meg megnézed és nem találsz semmit szaralaknak érzed magad!

Kétélű dolog ez...

2012. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Pontozzatok le,de én épp az ellenkezőjét írom!sdzerintem nézd meg!

párok közt nincs titkolózás és mi van akkor ha megnézed???semmi.és ha a fejéhez vágja hogy miért kutakodott???talán nincs joga hozzá hogy utána nézzen a dolgainak egy kicsit?elvégre a férje.nem pedig a szonszéd józsi bácsi e-mailjeit nézi meg.

nézd,én tuti megnézném ha gyanakodnék!és igen,még akkor is ha utána a fejemhez vágja hogy kutakodom utána.igen,és akkor mi van???jobb bizonyosságban élni valaki mellett mint bizonytalanságban!

2012. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nézd meg. A barátnőmnek is ilyen érzése volt, megnézte a párja telefonját.Talált pár sms-t ilyen szövegekkel, hogy még mindig duzzadnak a bimbóim és hasonlók. Ha nem találsz ok, de ha igen, legalább nem halsz meg hülyén.
2012. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem a férjem! A párom és 3 éve vagyunk együtt.

Ha kiderülni valami megcsalás/flört/másik nő egyből szakítanék, ez egyértelmű!!

Azért félek megnézni, mert ha mégsem lesz semmi oda a bizalom ha egyszer megnéztem utána minden egyes elbizonytalanodásom után megnézném. De így sem mehet tovább. Érzem, hogy valami nincs rendben és nem tudom elnyomni magamban ezt az érzést!

2012. febr. 16. 16:16
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
ha nem találsz semmit akkor vagy kitötölte vagy tényleg nincs semmi,viszont ez esetben üljetek le nagyon komolyan beszélni. ha nem hajlando megbeszélni még mindig otthagyhatod mert igaz hogy nem csalt meg(ha ugy lesz) de szarik rád és ezzel se jo együtt élni...
2012. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Nézd meg nyugodtan. De ha van valami ha nincs ne vágd a fejéhez. Ez csupán neked legyen egy segítség, hogy tudj érzelmileg el szakadni tőle, de az ne derüljön ki hogy kutattál.
2012. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!