Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek feltörjem párom...

Szerintetek feltörjem párom email címét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon hülye kérdés és magam sem értem hogy süllyedhettem idáig, de már nem látok más megoldást.

Hetek óta bennem van egy gondolat, ha megnézném a levelezéseit, mindenre fény derülne. (Női megérzés)

Évek óta tudom a jelszavát, de soha nem éreztem szükségét annak, hogy "ellenőrizzem", most azomban annál inkább. Már egy ideje megromlott a kapcsolatunk, nem törődik velem, nem érdekli semmi, ugy érzem nyűg vagyok a nyakán. Próbáltam beszélni vele erről, de mindent tagad és azt mondja, beképzelem az egészet. Minden rendben van köztünk.

Már egy ideje rákapott a netezésre, mostanra szinte minden idejét a gép elött tölti. Azt érzem, ha megnézném a mailjeit, talán igazolást kapnék a gyanúmra, vagy megnyugodnék hogy nincs semmi a háttérben. (Bár ezt kétlem)

Mit gondoltok?



2012. febr. 16. 16:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
"...megromlott a kapcsolatunk, nem törődik velem, nem érdekli semmi, ugy érzem nyűg vagyok a nyakán..." -Ez a lényeg, nem az, hogy kivel levelezget. Mondd el neki, hogy nem vagy boldog mellette, próbáljon változtatni ebben-abban. Ha fontos neki a kapcsolatotok, akkor változtat, ha nem, akkor meg oly mindegy kivel levelezget, vége a kapcsolatnak.
2012. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%

Én megnézném, nem tagadom. Nem értem, egy jó párkapcsolatban miért van olyan, ami titok a másik előtt? Nekem tudja a jelszavam a párom, akkor tud belelépni, amikor akar. Nem tudom, belelép-e, de megtehetné. Nincs előtte titkom. Optimális esetben ugye egyik fél sem láthat olyat, amihez nincs köze. Mert ha megcsalják és szerelmes e-mailek vannak benne, akkor az illető ne a jogaival jöjjön, hanem süllyedjen mélyre! Ha meg nincs mit titkolni: akkor miért kell titkolózni? Ha belegondolunk, ennek semmi értelme.

Ha van megérzésed, kérdező, akkor mindenképp kutakodj! Legalább megnyugtatod magad, vagy épp rálelsz valamire.

2012. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Nem vagyok boldog és ez a lényeg. :(

Köszönöm!

2012. febr. 16. 16:22
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki azt írta hogy a férjed!

Nem mindegy,férj vagy a párod.3év már "komoly"idő!

Ha nem találsz semmit akkor nem muszáj megtudnia hogy megnézted,így nincs oda a bizalom.És ha mégis megtudja akkor mi van??Elmondod neki hogy úgy érezted meg kell nézned,és ezért nézted meg.Ha meg találsz valamit akkor meg ahogy elöttem is írták le van sza.rva hogy mit fog gondolni meg mit nem.Amúgy meg már lehet hogy be sem tudsz lépni mert nem az a jelszava :D


Én annyit megjegyeznék hogy én rendszeresen HASZNÁLOM a párom e-mail címét,valamint ő is tudja a jelszavam ide-oda...

nem feltétlenül kell levelezés egy megcsaláshoz,tapasztalatból írom mert nekem is volt részem benne hogy a párom félrekacsingatott és semmi nyoma nem volt ám se a telójába sem az e-mailjeibe,facebookjába,,,

2012. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
23%

Replika - Boldog élet

http://www.youtube.com/watch?v=zapM5JM2PMk



"Csak a pénz, a pénz és a pénz, ezért mindent megtennél

Hogy biztonságba élhess, és hogy csak azt élvezd

Ami mindenkinek jár, a szex az alvás, az étel

Csak rágod, amit már megrágtál, azt hiszed ez a boldog élet"


"Ez a boldog élet ó ez a boldog élet"


" Pénz, pénz, pénz pénz, pénz, ezért mindent megtennél

Hogy biztonságba élhess, hogy te is azt élvezhesd

Ami az állatoknak is jár, a szex, az alvás, az étel

Ha csak ezért akarsz élni, csak egy állat vagy nem ember"


" Azt hiszed ez a boldog élet

Boldog élet!

Azt hiszed ez a boldog élet

Boldog élet!

Azt hiszed ez a boldog élet

Boldog élet! "



F/24

2012. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok konkrét tanácsot adni.Párom a levelezését,amit gyanitom,hogy csajjal levelezik azt bent intézi a meló helyén.S azt nem tudom megnézni.Itthon meg nincs benne semmi titkolni való.Az a csaj meg nekem gyanus mert mindig együtt ebédelnek pl.


Női megérzéssel kapcsolatban: 1hónapja volt nekem,hogy megkell néznem apum fiokját.Megnéztem erre a keresztapámmal levelezett,h jöjjön haza mert meghalt a nagypapám.S erről nem szólt nekem.Még a temetésről sem. Ez van. Ez egy ilyen család:D

2012. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
29%

jó kis muzsika!:D

mit pontoztátok le??

2012. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Megnézheted, ha ettől megnyugodnál, de szerintem felesleges. Lehet, hogy van 10 másik címe, amiről nem tudsz...
2012. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Annamarianna válasza:
33%
Szia......én nem nézném meg,várnék,hogy meddig tart ez nála:-( Tagad,akkor szeret és fontos vagy neki. Csak "nézelődik" a nagyvilágba,kíváncsiságból.
2012. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
79%
Én megnézném a helyedben. Ha nem hajlandó tudomásul venni hogy nem jól mennek a dolgaitok, akkor te lépj. Ha ezt tudod tenni azért hogy tiszta víz kerüljön a pohárba, akkor tedd meg. Amúgy meg ha látod hogy megcsal akkor mi a francot vághat a fejedhez? Azt hogy kutakodtál? Melyik a nagyobb genyóság, a megcsalás vagy ez? Amúgy nálunk nincs titkosítva egyikünk fiókja sem, nincs takargatni valónk egymás előtt. Ha meg amúgy sem működik a kapcsolat akkor nincs mit veszíteni. Meg kellene várnod az első gyerek születését hogy kiboruljon a bili, vagy mi? Jobb most mint később. Lehet hogy elpontoznak, de nekem ez a véleményem.
2012. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!