Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek feltörjem párom...

Szerintetek feltörjem párom email címét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon hülye kérdés és magam sem értem hogy süllyedhettem idáig, de már nem látok más megoldást.

Hetek óta bennem van egy gondolat, ha megnézném a levelezéseit, mindenre fény derülne. (Női megérzés)

Évek óta tudom a jelszavát, de soha nem éreztem szükségét annak, hogy "ellenőrizzem", most azomban annál inkább. Már egy ideje megromlott a kapcsolatunk, nem törődik velem, nem érdekli semmi, ugy érzem nyűg vagyok a nyakán. Próbáltam beszélni vele erről, de mindent tagad és azt mondja, beképzelem az egészet. Minden rendben van köztünk.

Már egy ideje rákapott a netezésre, mostanra szinte minden idejét a gép elött tölti. Azt érzem, ha megnézném a mailjeit, talán igazolást kapnék a gyanúmra, vagy megnyugodnék hogy nincs semmi a háttérben. (Bár ezt kétlem)

Mit gondoltok?



2012. febr. 16. 16:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

En megneztem mert nekem is voltak megerzeseim, es kiderult hogy csajozott.. tarskereso/szexpartner oldalakon volt regisztralva es idegen nokkel flortolt a neten. Sok no kozuluk ferjnel volt csak epp unatkozott es igy szorakoztattak magukat. Ne tudd meg nemelyik no milyen fotot tesz ki magarol kitart labakkal stb...

Ekkor mi mar evek ota voltunk egyutt, es sosem gondoltam volna ilyet csinalna velem mert azt hittem boldog es velem akar lenni. Na mindegy kirugtam ot! Azota ferjhez mentem mashoz es orulok hogy feny derult a dologra elobb mint utobb..

2012. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
na? megnézted? találtál vmit?
2012. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!