Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted belefér egy kapcsola...

Szerinted belefér egy kapcsolatba/házasságba, ha az egyik fél MSN-en ilyen beszélgetéseket folytat? Vagy ez már megcsalás?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül derült ki, mert bejelentkezve hagyta a gépet, amikor elment itthonról. Az MSN is úgy maradt és felugrott egy ablak, amikor neteztem. Az illető az kérdezte: 'ráérsz egy kis rosszalkodásra? egyből nedves leszek, ha a múltkorira gondolok'

Bepipultam! Tudom nem kellett volna, de megnéztem a Naplózott beszélgetéseket! 6 nővel beszélget és a beérkezett fájlokban is konkrét képek vannak! Félreérthetetlen! Mit tegyek?


2012. febr. 22. 13:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
hát nagyon sajnáltam. én szurkoltam, h meg tudjátok oldani.és milyen bárokba? ilyen vetkőzősekbe? vagy rosszabbakba?
2012. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
de amúgy elmondta miért? meg tudta magyarázni?
2012. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Nem tudta megmagyarázni egyáltalán, pedig kérdeztem, hogy miért van erre szüksége és, hogy hiányosnak érezte vajon a kapcsolatunkat, de nem tudta megmondani. Nekem ez sok!
2012. febr. 23. 11:35
 34/38 anonim ***** válasza:
hát, szerintem olyan is van, aki szimplán ilyen. vagy tényleg nincs magyarázata, akkor az van amit most írtam, vagy nem akarja elmondani. ami szintén nehéz dolog. mert akkor meg nem őszinte arról, ha van gond.
2012. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vagyok rád, hogy kiraktad a szűrét!

Jól tetted, hidd el ez volt a legjobb döntés! Ez a pasas nem érdemel meg téged. Fogsz te találni nála 1000-szer jobbat, aki imádni fog!

2012. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mondom, amit az utolsó, hihetetlenül büszke vagyok rád! Volt egy probléma, megkérdeztél itt minket, utána megbeszélted a férjeddel, döntöttél és kiraktad, ez hatalmas dolog! Nagyon sajnálom, hogy olyan emberrel voltál, aki nem érdemel meg téged és lehet, hogy nem tehet róla, hogy ilyenek az igényei, de akkor legyen olyan nővel (ha létezik), akit nem bánt ezzel és semmiképpen se téged verjen át. Tudom, hogy fáj, de értékes nő vagy, biztos vagy benne, hogy találsz nemhogy jobbat, de olyat, akivel tényleg boldog leszel.
2012. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén büszke vagyok rád (én vagyok a kétgyerekes anyuka, akivel hasonló szintén megtörtént). Csak így tudsz tiszta lappal indulni, és újra kezdeni!!!!

Kívánom, hogy megtaláld azt a tisztességes férfit (mert sok olyan is van), aki boldoggá tesz egy életen át, és megérdemel!!!

2012. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem ez az egyetlen jó megoldás volt.
2012. febr. 24. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!