Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted belefér egy kapcsola...

Szerinted belefér egy kapcsolatba/házasságba, ha az egyik fél MSN-en ilyen beszélgetéseket folytat? Vagy ez már megcsalás?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül derült ki, mert bejelentkezve hagyta a gépet, amikor elment itthonról. Az MSN is úgy maradt és felugrott egy ablak, amikor neteztem. Az illető az kérdezte: 'ráérsz egy kis rosszalkodásra? egyből nedves leszek, ha a múltkorira gondolok'

Bepipultam! Tudom nem kellett volna, de megnéztem a Naplózott beszélgetéseket! 6 nővel beszélget és a beérkezett fájlokban is konkrét képek vannak! Félreérthetetlen! Mit tegyek?


2012. febr. 22. 13:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez előbb-utóbb tuti átmegy konkrét megcsalásba, vagy már meg is történt. Én nem hagynám magam továbbra is így megalázni, úgy kivágnám,mint macskát sz...! Nagyon sajnállak, de ennek a kapcsolatnak szerintem nincs jövője :(

Megírhatod a Velvetnek is, mostanában leközölnek ilyen olvasói megcsalásos eseteket a Kő kóla?-randirovatban. Talán segít, ha kiírod magadból.

2012. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Pfúúúúú azt a mindenit!!!!!!! Most aztán nagyon begurultam!!!

Már hogy a jó bánatba férne bele ilyen beszélgetés!! Egyáltalán nem fér bele, sem házasságba, sem sima kapcsolatba, semmibe.


Nem is tudnám magam türtőztetni, úgy leordítanám a párom fejét.


Figyi nem akarlak elkeseríteni, de akinek ilyen típusú dolgokat írogatnak és ilyen típusú levelezést folytat, arról te elhiszed hogy nem megy túl azon a bizonyos határon?

2012. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek, az esküvőt viszont tervezgettük már. De azt hiszem ezt én már nem akarom így! Vannak érdekes dolgok a beszélgetésekben, amiket nem szoktunk csinálni, de ő sosem utalt rá, hogy szeretné!
2012. febr. 22. 14:01
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem menti fel a párod, de lehet hogy szégyelli ezeket a dolgokat.
2012. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak azt hidd hogy nem akarod vele az esküvőt így, hanem TUDD hogy nem akarod.


Figyelj drágám, nem akarlak tényleg nagyon elkeseríteni de egy ilyen alak mellett nem lesz boldog jövőd. Folytonos rettegés, féltékenykedés, bizalmatlanság jellemzi majd.

Folyton azon fog járni az eszed hogy vajon most igazat mond, vajon most mit csinál, ellenőrizgetni fogod stb. mert nem tudsz már többé hinni neki.

Ez nem élet!


Én biztos befejezném vele egy életre. Gusztustalan és undorító amit művel.



Vissza kellett volna írnod a nőcskének.

Én vagy úgy csináltam volna hogy egy kicsit húzom az agyát, mintha a párod lennék, és csak ezután árultam volna el ki is vagyok.

Vagy egyből rátértem volna ki vagyok mi vagyok, és ő ki a jó b.dös fr@nc.

2012. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem férne bele!Már a ruháira az erkély alatt sz@rnának a kutyuk:)

De te döntesz!Bár úgy látom neked sem fér bele...

2012. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem szerelmes beléd a párod. Különben nem tenne ilyet.
2012. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
83%

Nahát, micsoda indulatokat hozott ki a nőkből ez a kérdés... azt például konkrétan nem nagyon értem, hogy miért kellene a csetelésben partner nőkön állni bosszút?

Na mindegy.

Szóval szerintem valami gond van a kapcsolattal, amit először is fel kellene tárni, sok-sok beszélgetéssel. Mert ez az egész egy tünet, nem az ok! És a tünet alapján szerintem korai levonni bármilyen következtetést, vagy döntést hozni. Meg kell beszélni az OK-ot, és ha az olyan, ami nem elfogadható, akkor igenis be kell fejezni. Persze fog tagadni, meg magyarázkodni, meg ígérgetni, ez mind kevés! A tényleges okot kell feltárni, és azon változtatni.

2012. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem feltétlen az a baj, hogy ne lenne ok, hanem a kérdező kb. élete végéig gyanakodni fog akkor is, ha meg tudják beszélni.
2012. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak kíváncsiságból kipróbálta volna, más lenne a helyzet (olyat már én is tettem, de el is mondtam a férjemnek, jót röhögtünk az egész szitun)

De ez már nem kíváncsiság, nekem úgy tűnik ez megy már egy ideje, de szerintem mielőtt nekiesnél és kidobálnád a ruháit, beszéld meg vele miért van erre szüksége...még tanulhatsz is belőle, és lehet van megoldás a kapcsolat helyrehozására...ennyit mindketten megérdemeltek....

2012. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!